Rozrywka

Julie Andrews i Mary Tyler Moore „Naprawdę związani” podczas pracy nad „Toroughly Modern Millie”

Julie Andrews to coś więcej niż skarb narodowy; została pasowana na rycerza przez królową w Wielkiej Brytanii w 2000 roku. To czyni ją skarbem narodowym w jej ojczyźnie, ale co z resztą świata? Jak być może wiesz, praca Andrewsa poruszyła fanów na całym świecie.

Obejmuje to prace w takich klasykach jak Całkowicie nowoczesna Millie. Według IMDb w muzycznym arcydziele z 1967 r. wystąpili Andrews, James Fox i Mary Tyler Moore. Zdobył nawet Oscara. Andrews czule wspominał ten film w ostatnim wywiadzie. Jedno z jej ulubionych wspomnień z planu? Nawiązuje więź ze swoim partnerem, Moore’em.

Julie Andrews i Mary Tyler Moore pracowali razem nad „Toroughly Modern Millie”

Całkowicie nowoczesna Millie ma miejsce w latach 20. XX wieku. W nim Millie Dillmount i panna Dorothy Brown próbują przebić się w Nowym Jorku z epoki klap. Mieszkają razem w pensjonacie dla kobiet. Obie dziewczyny chcą zrobić to w wielkim mieście.

Panna Dorothy ma ambicję działać, a Millie chce zostać stenografem, aby znaleźć bogatego męża. Chociaż Millie mieszka w Nowym Jorku tylko trzy miesiące dłużej niż panna Dorothy, już przyjęła „nowoczesny” styl życia, z fryzurą typu bob i ryzykowną garderobą. Jednak miłość ostatecznie staje na drodze dobrze ułożonych planów Millie.

Andrews zagrał Millie, a Moore wystąpił u boku jako panna Dorothy. Według Andrewsa w swoim wywiadzie dla Vanity Fair, „miała piłkę” robiąc Całkowicie nowoczesna Millie. Materiał był najwyższej klasy, a Andrews mówi, że „kostiumy były pyszne”.

Julie Andrews, James Fox i Mary Tyler Moore z Całkowicie nowoczesna Millie | FilmPublicityArchive/United Archives za pośrednictwem Getty Images

Julie Andrews powiedziała, że ​​ona i Mary Tyler Moore „naprawdę związali się” na planie

Kostiumy nie były ulubioną częścią Andrewsa Całkowicie nowoczesna Millie. Ona i Moore zbliżyli się do siebie podczas kręcenia filmu. Nawiązali związek, który miał trwać całe życie. Według Andrewsa oboje mieli „bardzo miły związek. Naprawdę się zjednoczyliśmy”.

Tak dobrze się bawili grając Millie i pannę Dorothy, że używali dla siebie tych przezwisk do końca życia. Andrews powiedział: „Moja przyjaźń z Mary była tak wielka, że ​​długo po tym, jak skończyliśmy film, nazywałem się Millie, a ona Miss Dorothy”.

Andrews mówi, że kiedy ci dwaj spotykali się przypadkiem, często wykrzykiwali swoje przezwiska w sklepie spożywczym lub gdziekolwiek zdarzyło im się trafić na siebie. Według Andrewsa, oboje „spędziliby się spotkać i nadrobić zaległości”.

” src=”https://www.youtube.com/embed/82ESITTqO8A?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Czy Julie Andrews i Mary Tyler Moore pracowali razem po „Thoroughly Modern Millie”?

Andrews i Moore już nigdy nie pracowali razem Całkowicie nowoczesna Millie, chociaż oba stały się legendami same w sobie. Według IMDb, po Millie, Andrews wystąpił w kolejnych filmach muzycznych. Ona zrobiła Gwiazda! zaraz po Całkowicie nowoczesna Millie, oraz Wiktor/Wiktoria później, w 1982 roku. Udowodniła też, że równie łatwo potrafi robić dramaty i komedie. W 2001 roku Andrews zdobyła nowych fanów jako królowa Genovii in Pamiętniki księżniczki jak również Netflix Bridgertona.

Jak wiedzą fani Moore’a, wykorzystała swoją sławę z filmów do stworzenia własnego sitcomu, Pokaz Mary Tyler Moore. Według IMDb pierwszy odcinek wyemitowano w 1970 roku, zaledwie kilka lat później Millie. Spektakl trwał siedem sezonów, do 1977 roku.

Moore nadal pracowała, jak przystało na gwiazdę swojego kalibru, chociaż trzymała się głównie telewizji, podczas gdy Andrews pozostał gwiazdą filmową w sercu. W rzeczywistości urodziła się rok po Andrews, w 1936 roku. Niestety Moore zmarł w 2017 roku w wieku 80 lat. Jej ostatnią rolą telewizyjną była Diane in Gorąco w Cleveland. Ostatni występ Moore’a w serialu miał miejsce w 2013 roku, w wieku 77 lat.

POWIĄZANE: Co Julie Andrews ma wspólnego z początkowym brakiem zainteresowania Ridera Stronga w „Boy Meets World”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button