Rozrywka

Julie Chen ujawnia tajemniczą wskazówkę dotyczącą „Big Brothera 24”

Getty Julie Chen zostawia wskazówkę dotyczącą „Big Brothera 24”

Do premiery „Big Brothera 24” dzielą nas niecałe dwa tygodnie, a fani z trudem mogą powstrzymać emocje. Ujawniono kilka szczegółów dotyczących nadchodzącego sezonu. Jednak gospodarz Julie Chen opublikował niedawno tajemnicze zdjęcie na Instagramie, które przyciągnęło uwagę fanów.

21 czerwca Chen opublikowała swoje zdjęcie w kwiecistej sukience i biżuterii z motylami, z włosami ściągniętymi w ciasny kucyk. Na zdjęciu gospodarz „Big Brother” odchyla się do tyłu i patrzy w niebo.

Podpisała post: „To daje pierwszy dzień #Lato i [two] tygodnie do #BB24 ☀️☀️ Ale czy możesz dostrzec jakieś wskazówki 👀🕵🏻‍♀️🏡.”

Debata fanów „Big Brothera” na temat potencjalnych wskazówek

Fani skomentowali post z najlepszymi przypuszczeniami, jakie wskazówki mogą być potajemnie ukryte na obrazie.

Kilku fanów uważało, że biżuteria z motylami Chena jest wskazówką.

„Jedyne, co widzę, to motyw ogrodu motyla” – napisał jeden z fanów.

„Oooo, mam nadzieję, że ma to coś wspólnego z motylami! 🦋” – napisał inny fan.

Niektórzy fani uważają, że ciasny kucyk Chena stanowił wskazówkę.

“Frankie Grande [is] z powrotem z tym wysokim kucykiem Arianą” – napisał jeden z użytkowników Instagrama. Frankie Grande brał udział w 16 sezonie serialu „Big Brother”. Jego siostra jest sensacją popu, Ariana Grande.

„Czuję, że wysoki kucyk jest wskazówką” – dodał inny użytkownik. „Chcę kolejny sezon, taki jak ta klika w szkole średniej”.

Fani „Big Brothera” debatowali także nad zdjęciem na Reddicie. Niektórzy fani myśleli, że pierścień motyla Julie nawiązuje do efektu motyla.

Według Howstuffworks.com, efekt motyla to „pomysł, że małe, pozornie błahe zdarzenia mogą ostatecznie skutkować czymś o znacznie większych konsekwencjach”.

Jeden z użytkowników Reddit napisał: „Pierścień motyla = skręt z efektem motyla. [Like] Puszka Pandory, ale resetuje całą grę do dnia dzisiejszego [one] (tak, już wymyślili sposób, aby ktoś gwarantował, że to naciśnie).”

Niektórzy użytkownicy Reddita uważali, że poza Chena wskazuje na zwrot akcji.

„Ona spogląda wstecz na przeszłość IE na powracających graczy” — zauważył jeden z użytkowników.

Zwycięzca „Big Brother 4” w swoim największym żalu

Na cześć premiery „Big Brother 24” Entertainment Weekly rozmawiało z kilkoma byłymi zwycięzcami, aby dowiedzieć się, jak przetrwać w domu.

Jednym z tych zwycięzców jest gość z czwartego sezonu Jun Song. Zwycięstwo „Big Brothera” Song było historyczne. Była pierwszą azjatycką uczestniczką, która zabrała do domu upragnioną nagrodę w wysokości 500 000 $. Co więcej, jest jedną z zaledwie siedmiu kobiet, które wygrały mecz.

W swoim wywiadzie dla Entertainment Weekly, Song szczerze mówiła o swoim czasie w domu i ujawniła swój „największy żal”.

„Do dziś mój największy żal pozostaje taki sam” – powiedziała w gazecie. „To było w ciągu ostatnich kilku dni w domu. W domu zostaliśmy tylko z Alison Irwin. Godziny dłużyły się i chciałem już tylko wrócić do domu. Podczas naszego przestoju Ali i ja uwielbialiśmy rozmawiać o innych gościach w domu.

Kontynuowała: „Siedzieliśmy tam, malując paznokcie lub leżeliśmy na słońcu, i po prostu dźgaliśmy wszystkich ludzi, na których głosowaliśmy tego lata”.

Piosenka odniosła się konkretnie do jednego komentarza, jaki zrobiła na temat córki Roberta Romana.

„Byłam w najgorszym stanie, kiedy zaatakowałam córkę Roberta Romana” – powiedziała publikacji. „Nigdy jej nie spotkałem, a ona była tylko [five] Miała wtedy lat, ale moja pogarda dla Roberta rozlała się i nazwałam jego córkę po imieniu i zostało to wyemitowane na żywo”.

Była zwycięzca powiedziała, że ​​cieszy się, że CBS zdecydowało się nie wyemitować klipu, ale „nigdy nie zapomni” obejrzenia materiału z transmisji na żywo i zobaczenia siebie „mówi te rzeczy”.

Premiera „Big Brother 24” odbędzie się w środę, 6 lipca o godzinie 20:00 czasu wschodniego na antenie CBS.

CZYTAJ DALEJ: Fani „Big Brothera” podejrzewają, że byli goście mogą wrócić w sezonie 24

Więcej ciężkich wiadomości o Big Brother

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button