Rozrywka

Julie Plec dokucza kolejnemu możliwemu spinoffowi „Pamiętników wampirów” w pracach

Pamiętniki wampirów miał premierę w 2009 roku w The CW, a świat nigdy nie był taki sam. Pamiętniki wampirów Wszechświat dalej się rozszerzył, gdy sieć zamówiła swój pierwszy spinoff, Pierwotniktórego premiera miała miejsce w 2013 roku. Dziedzictwo później w 2018 roku, ale w momencie pisania tego artykułu wszystkie trzy programy się skończyły, co oznacza, że ​​TVDU może się skończyć.

Candice King i Julie Plec | Zdjęcie: David Crotty / Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images

CW anulowało spin-off „The Vampire Diaries” „Legacies” po sezonie 4

Pamiętniki wampirów zakończyła się w 2017 roku po ośmiu udanych sezonach, natomiast jej spin-offy, Pierwotni oraz Dziedzictwoniestety skończyło się już po kilku sezonach.

Pierwotni emitowany przez pięć sezonów, od 2013 do 2018 roku, na antenie The CW. I Dziedzictwo emitowany przez cztery sezony, zanim sieć odwołała program TVDU w 2022 roku. Niestety, Dziedzictwo było jednym z wielu odwołań The CW, ponieważ sieć jest obecnie w trakcie sprzedaży.

Z drugiej strony, dyrektorzy sieci poinformowali Dziedzictwoproducentów, że anulowanie było na stole. Więc mogli przygotować się do końca i podsumować Pamiętniki wampirów spinoff w ładnej małej kokardce.

Julie Plec zdradza, że ​​ma pomysł na trzeci spin-off „Pamiętników wampirów”

Śledząc Dziedzictwo finał serialu, Julie Plec, która współtworzyła Pamiętniki wampirów i jego spin-offy, rozmawiał z TVLine o przyszłości nadprzyrodzonego wszechświata.

„To koniec jednego rozdziału, ale możemy go użyć, aby rozpocząć początek innego rozdziału, co ostatecznie jest tym, co chcemy zrobić, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione” – dokuczał Plec. „Jest absolutna nadzieja na przyszłość. [Executive producers] Brett [Matthews] i Kevin [Williamson] i mam pomysł, który krąży w naszych mózgach, którego po prostu nie mieliśmy jeszcze czasu, aby zapisać na stronie.

Kontynuowała: „Ale zdecydowanie chcemy zrobić kolejną gałąź drzewa. To tylko kwestia tego, kiedy zgaduję.

Chociaż nie mamy pojęcia, co gotują Plec, Matthews i Williamson, nie mamy wątpliwości, że fani obejrzą każdy Pamiętniki wampirów spinoff, zwłaszcza jeśli zawiera dawne postacie.

Co by się stało w 5 sezonie „Legacies”?

Candice King, która zagrała Caroline w Pamiętniki wampirów, powrócił, by zagrać ulubioną przez fanów postać podczas finału drugiego spinoffu. I z bólem serca poinformowała TVLine, że wróciłaby po więcej odcinków, gdyby odnowiono CW Dziedzictwo na piąty sezon.

„Naprawdę pracowano nad tym od dłuższego czasu” — wyjaśnił King. „Z Pamiętniki wampirówPracowałam przez całą ciążę i pierwszy rok życia córki. Spędziłem wiele, wiele godzin z dala od mojego dziecka. Wróciłem na ekran sześć tygodni do dnia po narodzinach Florence. Więc kiedy to się skończyło, chociaż ja to zrobiłem Pierwotni przez jakiś czas naprawdę musiałem zrobić sobie przerwę i być z rodziną”.

Aktor dodał: „Oto i oto, kiedy w końcu przygotowywaliśmy się do powrotu Caroline do szkoły Salvatore, wybuchła pandemia. I znowu byłam w ciąży. Przez sezon 5 miałem skrzyżowane palce u rąk i nóg. Byłem podekscytowany, że w końcu będę mógł zobaczyć Caroline w roli dyrektorki”.

Trzymamy kciuki za Julie Plec Pamiętniki wampirów Pomysł spinoff obejmuje Caroline Forbes.

Pamiętniki wampirów, Pierwotnioraz Dziedzictwo są dostępne do streamowania w serwisie Netflix.

POWIĄZANE: „Pamiętniki wampirów”: 1 gwiazdka została napisana zarówno dla „Oryginałów”, jak i „Dziedzictw”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button