Rozrywka

Jussie Smollett upiera się, że nie jest „kawałkiem gówna”, mówi, że uzyskał jasność w więzieniu

Więcej informacji: jussie smollett Taraji P. Henson powołuje się na Emmetta Tilla w apelu o uwolnienie Jussie Smolletta Jussie Smollett uważa, że ​​rasa odegrała rolę w wyroku więzienia za oszustwo z nienawiści sędzia odrzuca wniosek o zwolnienie

Zhańbiony aktor Jussie Smollett wyznał swoją niewinność i upierał się, że „nie jest głupcem”.

Smollett, który zapłacił dwóm mężczyznom, by udawali rasistowskich i homofobicznych zwolenników Donalda Trumpa i zaatakowali go pętlą i wybielaczem, został wyrzucony z więzienia w Chicago w marcu po odbyciu sześciodniowego wyroku.

40-letni aktor odniósł się do swojego szeroko nagłośnionego procesu w programie SiriusXM Swaya Callowaya „Sway in the Morning”, twierdząc, że nie kłamał w sprawie ataku.

„Gdybym to zrobił, byłbym kawałkiem gówna. I nie sądzę, że jest to naprawdę wątpliwe” – powiedział Smollett w odcinku wyemitowanym w poniedziałek.

Smollett – najbardziej znany z roli Jamala Lyona w „Imperium” Foxa – powiedział, że bycie czarnoskórym gejem uniemożliwia mu zorganizowanie ataku.

„Gdybym zrobił coś takiego, oznaczałoby to, że włożyłem pięść w ból czarnych Afroamerykanów w tym kraju przez ponad 400 lat” – powiedział Sway.

„Oznaczałoby to, że wbiłam pięść w lęki społeczności LGBTQ na całym świecie. Nie jestem taką matką. Nigdy nie było. Nie musisz być.

Wydając się kilkakrotnie wycierać pot z czoła podczas wywiadu, Smollett powiedział, że wykorzystał swój sześciodniowy pobyt w więzieniu Cook County Jail jako okazję do „zresetowania się i odzyskania jasności” poprzez post.

„Nie pościłem na post. Pościłem, ponieważ to jest to, co robimy w mojej rodzinie, pościmy dla jasności”, powiedział, dodając, że nigdy „nigdy nie był tak jasny jak ja przez te sześć i pół dnia”.

Aktor powiedział, że wsparcie, jakie otrzymał od rodziny, w szczególności od matki, pozwoliło mu przetrwać tydzień za kratkami.

Jussie Smollett odniósł się do swojego skandalu z nienawiści, krótkiego pobytu w więzieniu i jasności, jaką zyskał dzięki swoim doświadczeniom w programie SiriusXM Swaya Callowaya 21 czerwca 2022 r. Youtube

„Moja rodzina — najwspanialsi ludzie — żyję i umieram dla tych ludzi. Powiem ci coś, mamusiu nigdzie nie idź. Mamusia jest kotem domowym.

„Powiedziała: „Patrz, jak zostaję w LA, a moje dziecko jest w Chicago”. Nie grała” – powiedział, walcząc ze łzami.

Jussie Smollett w budynku sądu karnego w Leighton w Chicago, Illinois, 10 marca 2022 r., po tym, jak został skazany za kłamstwo policji w sprawie zgłoszonego przestępstwa z nienawiści.Getty Images

Smollett opowiedział o swoim doświadczeniu zamknięcia w celi przez sześć dni, mówiąc, że został wrzucony na oddział psychiatryczny.

„Pan wie, że chciałem się wydostać. Byłem na oddziale psychiatrycznym… spałem na łóżku ochronnym, ale nie byłem skrępowany” – powiedział.

„Muszę zachować prawdę, wszyscy w środku byli bardzo mili i kiedy wyszedłem, podziękowałem im wszystkim. Powiedziałem: „Nie wiem, co wszyscy myślicie, tak czy inaczej, ale fakt, że nie dałeś mi znać, co myślisz, i po prostu okazałeś mi szacunek, za co jestem wdzięczny”.

Pomimo, że podobno został wtrącony na oddział psychiatryczny podczas pobytu w więzieniu, Smollett mówi, że wykorzystał swój pobyt w więzieniu, aby „zresetować się i odzyskać jasność”. Scott Olson/Getty Images

Smollett powiedział, że został zmuszony do „poddania się” samemu sobie podczas swojego krótkiego pobytu w więzieniu.

„Jest coś w byciu tam i nie masz innego wyboru, jak tylko się poddać. Nie systemowi, nie sędziemu czy grupie starych białych mężczyzn, którzy ironicznie wyjaśniają ci historię zbrodni z nienawiści, ale poddajesz się samemu sobie – powiedział. „Po prostu zostajesz tam z tobą, swoimi myślami i tymi ścianami”.

„Uważam, że system więzienny wymaga demontażu” – dodał.

Smollett został początkowo skazany na pięć miesięcy więzienia po tym, jak został skazany za pięć zarzutów o naruszenie porządku publicznego za okłamywanie policji. Nakazano mu zapłacić miastu Chicago 120 000 $ odszkodowania i 25 000 $ grzywny po tym, jak został uznany za winnego.

Smollett został oskarżony o okłamywanie policji, kiedy doniósł, że dwóch zamaskowanych mężczyzn fizycznie go zaatakowało, wykrzykując rasistowskie i antygejowskie uwagi w pobliżu jego domu w Chicago w 2019 roku. Scott Olson/Getty Images

Adwokaci obrony argumentowali, że Smollett został dwukrotnie oskarżony o to samo przestępstwo po tym, jak Prokuratura Stanowa Cook County pierwotnie zgodziła się na oddalenie jego sprawy w 2019 roku.

Podczas wywiadu ze Swayem, przyjaciółka Smolletta i gwiazda „B-Boy Blues”, Brandee Evans, przyłączyli się do zabawy, tryskając przyjaźnią z niespokojnym aktorem.

„To mój przyjaciel naprawdę” – powiedział Evans. „Kocham Jussie. Jussie była moją przejażdżką albo zgiń. Kiedy mój były mąż mnie opuścił, byłam dosłownie w domu Jussie. Kocham mojego przyjaciela, przeżył ze mną wszystko.”

Do Smolletta dołączyła także przyjaciółka i aktorka Brandee Evans podczas jego występu w serialu Swaya. kontrowersje kryminalne. Zdjęcie autorstwa FOX Image Collection za pośrednictwem Getty Images

Smollett zyskał sławę w młodym wieku, w wieku 10 lat dostał role w filmach takich jak „The Mighty Ducks” i „North”.

Gwiazda dziecięca, która pochodzi z Kalifornii, zagrała u boku swojego pięciorga rodzeństwa w serialu ABC „On Our Own” w latach 1994-1995.

Smollett dostał później główną rolę w komediodramacie Patrika-Iana Polka „The Skinny” Patrika-Iana Polka.

Po umieszczeniu swojego nazwiska na mapie Hollywood, aktor wystąpił gościnnie w „Projekcie Mindy” w 2012 roku i „Zemście” w 2014 roku.

Później w tym samym roku Smollett dostał rolę życiową w „Imperium” u boku Tarajiego P. Hensona i Terrence’a Howarda. Jego postać została wycięta z ostatnich dwóch odcinków piątego sezonu serialu w wyniku kontrowersji związanych z przestępstwami z nienawiści.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button