Rozrywka

Justin Bieber „może być następnym Jake Paulem” po tajnych sesjach bokserskich

Według scenarzysty Gregory’ego Allena Howarda gwiazda popu Justin Bieber może zostać następnym Jake Paulem po tajnych sesjach bokserskich Kanadyjczyka. Howard pisze film oparty na ukraińskiej legendzie boksu Dimitry Salita, a śpiewająca sensacja Biebera została wytypowana do roli.

Scenarzysta był w stanie rzucić okiem na umiejętności Biebera w rękawiczkach podczas kilku tajnych sesji, a Howard był pod wrażeniem tego, co zobaczył. Do tego stopnia, że ​​dał Kanadyjczykowi napiwek, aby poszedł w ślady Paula.

Powiedział Vegas Insider: „Z tego, co widziałem o Justinie Bieberze, ma talent i umiejętności bokserskie, aby przejść od rozrywki do boksu.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Potrafi zostać następnym Jake Paulem. Widziałem Justina sparowanego i ma umiejętności. Nie mówię ci, że jest gotowy, aby zostać mistrzem świata wagi średniej, ale nie jest zły.

„Trudną rzeczą w filmie o boksie jest poruszanie się jak bokser. Justin Bieber najwyraźniej brał lekcje, był naprawdę całkiem wiarygodny. Jest mały klip z nim na YouTube czy coś takiego. Jest bardzo wiarygodny jako bokser. “

Czy myślisz, że Bieber mógłby przenieść się do świata boksu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Justin dostał napiwek, żeby zostać bokserem. (Zdjęcie: Getty Images)

Omawiając rolę Biebera w filmie o boksie, dodał: „Staramy się, aby Justin Bieber zagrał postać Dmitriya. Rozmawiałem z jego menadżerem i jego menadżer miał być producentem filmu. Więc spróbowaliśmy Justina, ale wtedy było to trochę trudne, ponieważ jest poszukiwany.

Kanadyjska gwiazda popu łączy dobrze udokumentowaną przyjaźń z legendą boksu z Floyd Mayweather. Powszechnie informowano, że ich przyjaźń zakończyła się w 2017 roku, po tym, jak pastorzy kościelni powiedzieli mu, aby „wyciął złe wpływy ze swojego życia”, które najwyraźniej obejmowało Mayweathera, według TMZ.

(Zdjęcie: Getty Images)

W 2017 roku legenda boksu powiedziała Hollywood Unlocked: „Justin Bieber jest w pewnym momencie, jest teraz w takim miejscu, że skupia się na kościele, skupia się na swoim nowym zespole, koncentruje się na Panu i jedynej rzeczy, którą ja może zrobić, to dać mu najwyższy szacunek. Do każdej jego własności. Nie jestem tu po to, by być negatywnym i mówić źle o kimkolwiek”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button