Rozrywka

Justin Timberlake przeprasza za niezręczny taniec „Beat Ya Feet” i obiecuje „nadrobić to swoim fanom”

Justin Timberlake trafił na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu, kiedy został trolowany za swój niezręczny układ taneczny podczas występu w Waszyngtonie. Incydent wirusowy miał miejsce w sobotę, 18 czerwca, kiedy Timberlake wszedł na scenę podczas festiwalu muzycznego „Something in the Water” Pharrella, ubrany w zieloną koszulę z krótkim rękawem i parę spodni khaki, w komplecie z pomarańczowymi trampkami, dając ostateczny klimat taty jako ojciec dwójki dzieci.

Podczas swojego występu były członek 'NSYNC próbował wyrzucić kilka ruchów tanecznych w stylu Beat Ya Feet, które są popularne w regionie DC od ponad 20 lat. Jednak wielu fanów nie było pod wrażeniem umiejętności Timberlake’a i ostatecznie został wyśmiany w Internecie za swoje ruchy.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Relacja Justina Timberlake’a z Britney Spears, romans z Cameron Diaz i małżeństwo z Jessicą Biel

Justin Timberlake nazwał „aktywistą performatywnym” czekaniem latami na wsparcie Britney Spears

Filmy z niezgrabnym tańcem Justina szybko stały się popularne, co skłoniło użytkowników Twittera do upieczenia 10-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Jeden z użytkowników skomentował: „To Justin Timberlake? Myślałem, że to jakiś przypadkowy biały koleś w średnim wieku, który próbuje tańczyć przed kliknięciem na pełny ekran”. Inny użytkownik napisał na Twitterze „Drogi @jtimberlake, właśnie obejrzałem Twój film, w którym mówisz „AYE DC BEAT YA FEET”, a potem zacząłeś mieszać River Dance z stepowaniem. Nie lubimy tego i nie robimy tego ponownie. (Cholera śmieszne tho) Z poważaniem, Jakiś facet z przedmieścia.” „Ten teledysk Justina Timberlake’a ”tańczącego” jest jedną z najgorszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem” – czytamy na Twitterze.Justin Timberlake występujący na festiwalu Something in the Water w Waszyngtonie (@JonnyCakess/TikTok)

Internetowy trolling sprawił, że Justin opublikował zabawne przeprosiny na swoich Instagram Stories. „DC, chcę cię przeprosić z dwóch powodów: tu i tutaj”, powiedział w filmie z 22 czerwca, przybliżając kamerę do swoich stóp. „Odbyłem długą rozmowę z nimi obojgiem, indywidualnie, i powiedziałem: »Nigdy więcej mi tego nie rób«”. Dodał: „Może to były spodnie khaki. To był prawdziwy klimat khaki”. Justin następnie obiecał, że wynagrodzi to swoim fanom i skupi się na „tych dwóch facetach tutaj”, odnosząc się do jego stóp, aby „zrobić to dobrze”. Oprócz przezabawnego teledysku z przeprosinami, wokalista „Cry Me a River” udostępnił także teledysk TikToker Corey O’Brien, odtwarzający krok po kroku jego wątpliwą rutynę taneczną, w nie mniej khaki. Fani ponownie wskoczyli na Twittera, aby podzielić się swoją opinią na temat filmu z przeprosinami Justina.

Jeden z użytkowników skomentował: „Wszystko gotowe sprawiło, że Justin Timberlake nakręcił film z przeprosinami z powodu jego występu”. „Płaczę!!!! DC naprawdę zawstydził Justina Timberlake’a, przepraszając za ten mały jig, który zrobił. Nie będę kłamać, kiedy zobaczyłem, jak zaczął to robić podczas koncertu, moją pierwszą myślą było: „oni będą kłamać zjedz go, gdy to trafi do internetu” napisał na Twitterze inny użytkownik. „Wszyscy klaunęliście Justina Timberlake’a tak strasznie, że musiał nas przeprosić” – przeczytał tweet. „Przeprosiłem za swój wariacki taniec, zanim przeprosiłeś Janet Jackson za rzucanie ją pod autobusem. Nie martwię się jednak, Justin Timberlake, twoja twarz pokazuje wszystko, co zrobiłeś – wskazał użytkownik Twittera.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button