Rozrywka

Justin Timberlake spór z księciem, o którym prawdopodobnie zapomniałeś

Wywołanie Justina Timberlake’a na scenę to nie jedyny moment, w którym Prince zacienił muzyka. Purpurowy był znany ze swojego złośliwego poczucia humoru (poprzez Variety). Rebekah Alperin, były dyrektor muzyczny, opowiedziała Vulture o szczególnie złośliwym zakulisowym momencie Prince’a.

„Byliśmy za kulisami na próbie dzień przed tym, jak zagrał na [2004] Grammy z Beyonce i było tak wiele prób, że musieli dzielić przestrzeń” – wspomina. „Nagle wyszedł ze swojej garderoby, spojrzał prosto na mnie i powiedział tym niskim głosem: „Dzielę się…”. …łazienkę… z Justinem Timberlake’em. Oczywiście nic przeciwko Justinowi, po prostu nie sądzę, że Prince spodziewał się dzielić łazienkę.

Chociaż Alperin zaprzeczył, że istniała naprawdę zła krew, jasne jest, że Prince nie był pod wrażeniem Timberlake’a. Sam gwiazdor był bardzo bezpośredni z NME o swoim „ogromnym ego”, które uważał za pozytywne, ponieważ musisz „uważać się za wspaniałego, ponieważ chcesz być wspaniały”. Jeśli jest jedna rzecz, której Prince nigdy by nie wybaczył, to odmawianie mu zdolności muzycznych – lub seksapilu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button