Rozrywka

Już jest finał „MasterChef Junior” — czy Daphne Oz urodziła już dziecko?

Po odejściu z dziennego talk show stacji ABC The Chew, pisarka kulinarna Daphne Oz wystąpiła gościnnie w programach takich jak The View, The Rachael Ray Show i Good Morning America. Wystąpiła również jako sędzia w kilku konkursach kulinarnych Food Network, w tym Beat Bobby Flay i Cooks vs. Cons.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

A teraz Gordon Ramsay zatrudnił Daphne jako sędzia ósmego sezonu MasterChef Junior.

Z finałem sezonu 8 tuż za rogiem, widzowie oglądający co tydzień zauważają, że Daphne wydaje się zbliżać do końca ciąży. Więc czy urodziła dziecko? Czytaj dalej aby się dowiedzieć!

Źródło: FoxArticle kontynuuje poniżej ogłoszenieCzy Daphne Oz jest w ciąży? Czy ona już urodziła dziecko?

Przez cały sezon 8 programu MasterChef Junior widzowie zauważyli brzuszek Daphne. Okazuje się, że kręcenie sezonu odbyło się w 2019 roku. W tym czasie Daphne była w ciąży z czwartym dzieckiem.

Jeśli chodzi o to, czy Daphne jest obecnie w ciąży w 2022 roku, nie ma dowodów na to, że jest.

W rzeczywistości wygląda na to, że 36-latka subtelnie zażegnała plotki o ciąży, dzieląc się z bliskimi różnymi zdjęciami, na których jest przy koktajlach i innych napojach alkoholowych.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Fox

W 2019 roku, kiedy Daphne była jeszcze w ciąży, ona i jej mąż zaaranżowali wyjątkowe ujawnienie dotyczące lasagne. Gospodyni Good Dish zorganizowała imprezę erotyczną, podczas której pokroiła lasagne z serem barwionym na różowo. Daphne podzieliła się z People w marcu 2019 roku, że spodziewa się córki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Nigdy nie widziałam, by ujawniono płeć w ten sposób, dla siebie” – powiedziała.

„Ale to trochę poważna sprawa – dodają ten absurdalny, tandetny akcent do lasagne. Więc wewnątrz tej lasagne… są albo niebieskie, albo różowe tandetne warstwy. W ten sposób dowiadujesz się, co masz” – dodała Daphne.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DAPHNEOZ (@daphneoz)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W sierpniu 2019 r. Daphne ponownie rozmawiała z People i ujawniła, że ​​była to jej „najtrudniejsza fizycznie ciąża”, ale autorka Happy Cook dodała, że ​​robienie rzeczy, które sprawią, że czuje się dobrze w swojej skórze, „zrobiło wielką różnicę”.

O zajściu w ciążę podczas kręcenia MasterChef Junior, Daphne powiedziała w gazecie, że „będąc na” [her] stopy przez cały czas, to może być trochę szalone”. Dodała: „Na planie było tak fajnie, że po prostu przeleciał. Dzięki temu jestem naprawdę rozkojarzony i aktywny”.

Cóż, jeśli Daphne była w ciąży w 2019 roku, kiedy dokładnie urodziła?

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniemKiedy Daphne Oz urodziła dziecko?

15 sierpnia 2019 r. Ludzie potwierdzili, że Daphne Oz i jej mąż, John Jovanovic, powitali swoje czwarte dziecko.

Przedstawiciele Daphne powiedzieli, że ich córka Giovanna „Gigi” Ines Jovanovic weszła na świat późnymi godzinami 14 sierpnia 2019 r., „mierząc 21 cali i ważąc 8 [pounds]5 [ounces]”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DAPHNEOZ (@daphneoz)

Gigi dołączyła do innych dzieci pary: córek Philomeny Bijou i Domeniki Celine oraz syna Jovana Jr. 16 sierpnia 2019 r. Daphne z humorem podzieliła się na Instagramie, że ich „serca i łóżko szpitalne nigdy nie były tak pełne”.

Premiera finału 8 sezonu MasterChef Junior w czwartek, 23 czerwca 2022 r., o godzinie 21:00 czasu wschodniego na kanale Fox.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button