Rozrywka

Kacey Ainsworth z EastEnders opowiada, gdzie stoi z rolą Little Mo po sławie ITV

Była gwiazda EastEnders, Kacey Ainsworth, ujawniła, że ​​powrót mydła nie jest w tej chwili na kartach, ponieważ przyjmuje „wspaniałą” nową rolę, która jest o wiele daleka od jej postaci z Albert Square.

Kacey, która grała Maureen „Little Mo” Slater w popularnym mydle BBC, występuje obecnie w Mam I’m Ere w Liverpool’s Royal Court jako Brenda – jedna z trzech mam, które potencjalnie mogłyby być matką panny młodej w przebojowym musicalu, który to spojrzenie na historię Mamma Mia.

Rozmawiając wyłącznie z Daily Star o musicalu, Kacey wyjaśniła, dlaczego uważa, że ​​nie ma „w tej chwili miejsca”, aby wrócić do mydlanych – i pokazała swoje umiejętności śpiewania i tańca w nowej, efektownej roli.

Kacey Ainsworth gra Brendę w musicalu disco Mam I’m 'Ere (Zdjęcie: fotografia Jason Roberts) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Po odejściu z Eastenders w 2006 roku, Kacey wystąpiła w wielu produkcjach teatralnych i serialach telewizyjnych, w tym Sweeney Todd w Liverpool’s Everyman Theatre, a obecnie gra Cathy Keating w przebojowym serialu ITV Grantchester.

Jednak zapytana, czy kiedykolwiek rozważyłaby powrót do EastEnders, Kacey powiedziała: „Zrobiłam tak wiele odkąd odeszłam.

„Jestem stałym bywalcem serialu ITV, który teraz… jesteśmy na naszej siódmej serii tego.

Kacey Ainsworth zagrała Maureen „Little Mo” Slater w EastEnders (Zdjęcie: BBC)

„Zrobiłem tak wiele rzeczy. Pani Lovitt [in Sweeney Todd at the Everyman Theatre]Właśnie skończyłem sztukę Lava w Londynie.

„Robię tyle rzeczy, że w tej chwili nie jestem pewien, czy jest miejsce”.

Jej obecna rola jako Brendy w Mam I’m 'Ere jest bardzo oddalona od Małej Mo i widzi, jak Kacey wypuszcza wielkie hity, w tym Boogie Wonderland w swojej nowej, efektownej roli.

Kacey Ainsworth opuściła mydło BBC EastEnders w 2006 roku (Zdjęcie: BBC)

Utalentowana piosenkarka i tancerka Kacey wyjaśniła, że ​​uwielbia próbować różnych rzeczy, mówiąc: „Wspaniałe jest to, że zawsze lubię robić inne rzeczy niż to, co robiłem wcześniej.

„Od pani Lovitt do tego, to całkiem spory odcinek. Zawsze to robię.

„Za każdym razem, gdy mam pracę, postanawiam zrobić coś innego od następnej. To dla mnie świetne i rozciąga wszystkie moje aktorskie kotlety.

„Teraz moje śpiewy i tańce. Miło jest wrócić i robić takie rzeczy, które robiłem wcześniej w mojej karierze”.

Mam I’m 'Ere w gwiazdach Liam Tobin, Alan Stocks i Andrew Schofield (Zdjęcie: fotografia Jason Roberts)

Opisując Mam I’Ere jako „fantastyczną” i „funky”, dodaje, że za każdym razem, gdy schodzi ze sceny, zawsze jest „ogromny szum”.

Napisany i wyreżyserowany przez Stephena Fletchera, z gwiazdorską obsadą, w tym Lindi Germain, Andrew Schofield, Alan Stocks, Liam Tobin, Michael Fletcher, Hayley Sheen i Lynn Francis, Kacey nie mogła się powstrzymać przed występem.

„Jest genialny, a atmosfera niesamowita”.

Kacey Ainsworth wypuszcza hity disco wraz z Lindi Germain i Lynn Francis (Zdjęcie: fotografia Jason Roberts)

„Lindzi Germain i Andrew Schofield – oglądanie ich podczas występu i tego, co do niego wnoszą, oraz to, jak publiczność reaguje na nich, gdy wychodzą na scenę, jest niesamowite.

„Są kochani, ponieważ są świetni we wszystkim. Potrafią śpiewać, mogą się poruszać, mogą grać. Tak samo jest z resztą obsady. To było naprawdę cudowne doświadczenie”.

Mówiąc o musicalu, który zawiera hity z lat siedemdziesiątych i który od początku 2012 roku obejrzało ponad 50 000 osób, powiedziała: „Możesz przejść od śmiechu do łez do dość smutnych scen, a wszystkie są znakomicie napisane. radość.

Kacey Ainsworth określiła tę rolę jako „naprawdę cudowne doświadczenie” (Zdjęcie: fotografia Jason Roberts)

„Naprawdę nie znam innego takiego miejsca” – powiedziała Kacey, dodając: „ludzie pokochają to miejsce z wielu różnych powodów”.

Ale czy któryś z jej słynnych przyjaciół też będzie tańczył na widowni?

„Cóż, jestem pewien, że będzie, ale nie śmiem powiedzieć, kto nadchodzi!” powiedziała Kacey.

„Jestem pewien, że będą. Zawsze przychodzą i wspierają, co jest genialne”.

Mam I’m 'Ere będzie przebywać w Liverpool’s Royal Court do 16 lipca 2022 roku.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button