Rozrywka

Kaia Gerber i Austin Butler całują się na premierze „Elvisa”

Więcej informacji: kaia gerber Kaia Gerber i Austin Butler debiutują na czerwonym dywanie na Met Gali 2022 Quentin Tarantino świętuje wcześnie urodziny w W Magazine Oscar bash Najlepsze zdjęcia gwiazd tygodnia: Idealne pary — Justin Bieber, Martha Stewart i nie tylko Cindy Crawford i córka Kaia Bliźniak Gerber w Paryżu

Kaia Gerber zakochuje się w Austinie Butleru.

Nowa gorąca para nie zwracała uwagi na widzów, gdy pakowali się na palmtopie podczas premiery nowego filmu Butlera „Elvis” na festiwalu filmowym w Cannes w 2022 roku w środę.

Aktor, który w biograficznym dramacie muzycznym występuje w roli Króla Rock’n’Rolla, był sfotografowany, gdy wielokrotnie przytulał i całował swoją dziewczynę podczas wyjścia.

W pewnym momencie Butler, lat 30 i Gerber, lat 20, nawet poszli na namiętny pocałunek, trzymając się za głowy, uśmiechając się i zamykając usta.

Wygląda na to, że Gerber – córka supermodelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera – przybyła na czerwony dywan solo, podczas gdy jej beau pojawił się ze swoimi gwiazdami, w tym Tomem Hanksem i Olivią DeJonge.

Model i aktor pokazali wiele PDA.Corbis za pośrednictwem Getty Images

Piękna brunetka odwróciła głowy w czerwonej sukience bez ramiączek, którą wyposażyła w niechlujny up-do i prosty glam. Tymczasem Butler zdecydował się na elegancki czarny garnitur i muszkę.

Ta wycieczka jest ich najnowszym, głośnym wydarzeniem jako para. Gołąbki – które spotykają się od stycznia – zadebiutowały na czerwonym dywanie na gali Met 2022 na początku tego miesiąca.

„Nowo się spotykają” – powiedziało wtedy źródło Page Six. „Kaia uważa, że ​​Austin jest ukochaną osobą. Świetnie się bawią, poznając się nawzajem”.

Oboje spotykają się od stycznia. Corbis przez Getty Images

Nasz informator dodał, że słynni rodzice Gerbera „wspierali związek”.

Plotki, które widzieli, zaczęły krążyć w grudniu 2021 roku, kiedy sfotografowano ich, gdy razem opuszczali zajęcia jogi. Następnie zauważono, jak zmierzają na lotnisko przed wspólnym urlopem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button