Rozrywka

Kanye West i Candice Swanepoel nie spotykają się: „Ona to kolejna z jego muz”

Kanye West Candice Swanepoel nie spotyka się
Kanye West i Candice Swanepoel. Shutterstock (2)

Swobodne połączenie. Kanye West oraz Candice Swanepoel podobno spotykali się po spotkaniu podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku, ale ich związek jest bardziej biznesowy niż osobisty.

Przeczytaj artykuł

„Są razem, by promować jego linię Yeezy. Dobrze ze sobą współpracują i łączą się z modą”, mówi wyłącznie źródło Nas tygodniowo. „Wszystko poza stosunkiem pracy nie jest prawdą. Nie są zaangażowani romantycznie. Jest kolejną z jego muz.

Duet wywołał romantyczne spekulacje po tym, jak zostali zauważeni na imprezie we wtorek, 13 września, w okularach Yeezy Gap 45-letniego rapera. 33-letnia modelka Victoria’s Secret, która wstrząsnęła akcesorium do kampanii, również udostępniła na Instagramie zdjęcie jej i rapera „Bound 2” za zamazaną szybą.

Po ponownym opublikowaniu zdjęcia przez West, obserwujący szybko zakwestionowali, czy między parą dzieje się coś więcej.

Pochodzący z RPA pracował wcześniej z byłą żoną artysty „Off the Grid”, Kim Kardashian, w kampanii Skims, która została wydana w kwietniu. Dołączył filantrop Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Tyra Banks i Kardashian, lat 41, za sesję promocyjną.

Przeczytaj artykuł

The Kardashianie gwiazda, która dzieli dzieci North (9 lat), Saint (6 lat), Chicago (4 lata) i Psalm (3 lata) z Westem, złożyła wniosek o rozwód z muzykiem w lutym 2021 roku po prawie siedmiu latach małżeństwa.

Od czasu rozstania zarówno Kardashian, jak i West szczerze mówili o końcu ich małżeństwa. W odcinku z czerwca 2021 r Z kamerą u Kardashianów, przedsiębiorca kosmetyczny ujawnił, że walczy z decyzją. „Po prostu szczerze nie mogę już tego robić. Dlaczego wciąż tkwię w tym miejscu, w którym tkwię latami?” założyciel SKKN powiedział podczas odcinka. „Czuję się jak wielka porażka. To moje trzecie pieprzone małżeństwo. Tak, czuję się jak król przegrany. Ale nie mogę nawet o tym myśleć. Chcę być szczęsliwy.”

Przeczytaj artykuł

Później w tym samym roku mieszkaniec Kalifornii przeprowadził się z Pete Davidson w październiku po wspólnej pracy na planie Sobotnia noc na żywo. Nas potwierdził w sierpniu, że para zrezygnowała po dziewięciu miesiącach randek.

West, ze swojej strony, krótko datowany Irina shayk pośród jego rozwodu. Ostatnio był również powiązany z Julia Fox oraz Chaney Jones.

We wrześniu projektant obuwia opowiedział o swoim podejściu do wspólnego rodzicielstwa z Kardashianem. „Nawet do dnia dzisiejszego nadal będę udzielał Kim rad na temat rzeczy, które mogą pomóc, ponieważ to trafi do dzieci” – powiedział w podcaście „Alo Mind Full”. „Nadal ma je w 80 procentach czasu, [to] wychowuj te dzieci. Więc to, co ludzie widzieli, kiedy chodziłem tam iz powrotem, to to, że nadal muszę być w stanie wrzucić moją wersję tego, co ludzie wrzuciliby do programu nauczania”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button