Rozrywka

Kanye West zaoferował pomoc w renowacji nowego domu Kim Kardashian o wartości 70 milionów dolarów w Malibu

Źródło obrazu: MediaPunch/Shutterstock

Kanye West45 lat, hojnie zaoferowała pomoc Kim Kardashian wyremontować jej nowo zakupiony dom na plaży o wartości 70 milionów dolarów w Malibu. Ale Z kamerą u Kardashianów 41-letnia gwiazda ma swoje powody, by zająć się projektem solo. Kilka źródeł bliskich byłej parze rozmawiało WYŁĄCZNIE z HollywoodLife i ujawnił, jak gwiazda reality show myśli o przemyślanym geście rapera „Gold Digger”.

Kanye West Kim Kardashian remont
Kim Kardashian wydała 70 milionów dolarów na nową rezydencję Malibu (BACKGRID)

„Kanye zaoferował pomoc Kim w renowacji, ale czuje, że sama sobie radzi” – powiedział jeden z informatorów. „Poza domem sąsiadującym z jej posiadłością w Hidden Hills, jest to pierwszy dom, który kupiła sama od czasu rozstania i chce być całkowicie zajęta dekorowaniem i wszystkim. Chociaż docenia ten gest, wolałaby poradzić sobie z tym sama.

„Kanye jest szczęśliwy z powodu Kim, że znalazła również miejsce w Malibu”, powiedział kumpel po tym, jak założyciel Yeezy kupił własną nieruchomość za 57,3 miliona dolarów w ekskluzywnej społeczności plażowej we wrześniu 2021 roku. Calabasas, naprawdę wydaje się, że jest się tam z dala od świata. Życie nad oceanem jest takie spokojne i uważa, że ​​będzie to cudowne dla dzieci. Wciąż jest między nimi wystarczająco dużo prywatności i dystansu, aby nigdy nie było problemu zbyt blisko dla wygody”.

Kanye West Kim Kardashian remont
Kanye West zaoferował pomoc w renowacji drogiego padu Kima (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Drugi przyjaciel blisko założyciela SKIMS wyjaśnił: „Kiedy Kim zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby kupić kolejny dom w Kalifornii, wiedziała, że ​​musi kupić nieruchomość w Malibu. Rozglądała się dość długo i szukała miejsca, które zapewniałoby prywatność i bezpieczeństwo”.

„Skonsultowała się z Kanye przed zakupem nieruchomości, ponieważ chciała, aby wiedział, że transakcja ma miejsce. Kanye i Kim byli ostatnio w stanie spotkać się w środku, jeśli chodzi o decyzje dotyczące ich dzieci, a to znacznie ułatwiło sprawę. Najważniejsze dla nich jest, aby ich dzieci wiedziały, jak bardzo są kochane przez oboje rodziców. Ten zakup naprawdę pokazuje jedność, a dom jest prawie idealny, jak jest. Na pewno nie może się doczekać tam lata” – dodaje źródło.

Jak wcześniej informowaliśmy, matka czwórki dzieci upuściła poważną gotówkę na ekskluzywną posiadłość rok po złożeniu wniosku o rozwód z projektantem mody. Luksusowe mieszkanie Kim ma cztery sypialnie i 5,5 łazienek, a także niesamowite widoki ze wszystkich stron. W domu znajduje się również ogromny basen i wspaniały krajobraz na całym podwórku. Tymczasem Kanye wciąż nie ukończył prac, które planuje wykonać w swojej rezydencji w Malibu, która została wypatroszona podczas procesu przebudowy w okresie letnim.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button