Rozrywka

„Kapitan Ameryka: wojna domowa”: Paul Bettany był „prawdopodobnie zagrożony udarem cieplnym” według braci Russo

Stroje superbohaterów wyglądają jak przyjemność w noszeniu, ale wyglądają też, jakby były dość gorące, zwłaszcza podczas fotografowania na zewnątrz. Paul Bettany, który gra Vision w Marvel Cinematic Universe, ma jeden z bardziej wyszukanych kostiumów w połączeniu z peleryną i dużą ilością makijażu. Według braci Russo, Bettany prawie doznała udaru cieplnego podczas kręcenia sceny na lotnisku w Kapitan Ameryka Wojna Domowa.

Awantura Avengers w „Captain America: Civil War”

Chadwick Boseman, Paul Bettany i Elizabeth Olsen | Rommel Demano/Getty Images

Chociaż technicznie nie jest to film Avengers, Kapitan Ameryka Wojna Domowa skupia wiele najwybitniejszych postaci MCU. Po tym, jak rząd chce uregulować superbohaterów, Kapitan Ameryka (Chris Evans) nie może się z tym pogodzić, co prowadzi do rozłamu w Avengers. Prowadzi to do epickiej bitwy na lotnisku między dwiema frakcjami: Team Cap i Team Iron Man (Robert Downey, Jr.)

Sekwencja lotniskowa przedstawia starcie wielu kultowych bohaterów, takich jak Ant-Man (Paul Rudd), Vision (Bettany), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Czarna Pantera (Chadwick Boseman), Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), War Machine (Don Cheadle). , Hawkeye (Jeremy Renner), Falcon (Anthony Mackie), Zimowy Żołnierz (Sebastian Stan) i Spider-Man (Tom Holland).

Paul Bettany prawie doznał udaru cieplnego podczas kręcenia „Captain America: Civil War”, według braci Russo

„src=”https://www.youtube.com/embed/Tc4WIUCbPqk?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

The Kapitan Ameryka Wojna Domowa reżyserzy, Anthony i Joe Russo, przeprowadzili niedawno wywiad z Vanity Fair, w którym przeprowadzili sekcję bitwy na lotnisku. Reżyserzy ujawnili, że scena została nakręcona w upalny dzień, kiedy asfalt osiągnął prawie 128 stopni. Joe Russo powiedział, że musieli zrobić sobie przerwę po tym, jak zobaczyli, jak bardzo Bettany pociła się od bycia w garniturze Vision.

„Był taki moment, kiedy mieliśmy Bettany na drutach na zewnątrz w tym upale, a ten garnitur nie ma żadnych szwów” – wyjaśnił Joe. „Myślę, że prawdopodobnie byliśmy narażeni na ryzyko udaru cieplnego raz czy dwa. Pamiętam, że raz podniósł rękę iw jednym ze szwów pojawiła się dziura, która po prostu zaczęła tryskać potem. To było jak strumień wody wypływający z jego garnituru i jak pamiętam, po prostu zadzwoniliśmy „Cięcie!”. a my powiedzieliśmy: „Musisz zdjąć ten garnitur. Prawdopodobnie masz trzy funty masy ciała w pocie w skafandrze”.

Podekscytowanie kręceniem sceny rozproszyło wszystkich

Scena na lotnisku w Kapitan Ameryka Wojna Domowa to marzenie każdego fana komiksów, w tym braci Russo. Anthony podkreślił, że bezpieczeństwo jest zawsze priorytetem, ale podczas kręcenia tak kultowej sceny obsada i ekipa mogą oderwać się od tego, co ważne.

Anthony: „Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejszą kwestią, ale dzieje się tak, że gubisz się w danej chwili. Wszyscy byli bardzo podekscytowani kręceniem tej sceny. Każdy członek załogi jest wielkim fanem tych postaci i wielkim fanem komiksów. Tak więc możliwość zainscenizowania takiej sceny przed kamerą była tak przytłaczająca dla ludzi. Mieliśmy tego dnia ludzi na planie, którzy płakali, gdy zobaczyli, że wszyscy ustawią się w kolejce.

Joe: „Ponieważ czytali książki jako dziecko, tak jak my, i prawdopodobnie mieliśmy za sobą 30 osób, które próbowały rzucić okiem na wszystkie te postacie biegające na siebie”.

Kapitan Ameryka Wojna Domowa transmituje na Disney+.

POWIĄZANE: „Czarna Pantera”: wskazówki Chadwick Boseman dał aktorom, aby utrzymać spójność kultury Wakanda

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button