Rozrywka

Kapitan Sandy Yawn powoduje poważne uszkodzenie jachtu

Bravo Kapitan Sandy Ziewanie

Sezon 7 „Below Deck Mediterranean” już się zbliża, a Bravo udostępniło w tym tygodniu zapowiedź pełnego akcji sezonu. Wśród wskazówek dotyczących tego, co ma się wydarzyć na Med w tym sezonie, zwiastun pokazał, że kapitan Sandy Yawn był w trudnej sytuacji na superjachcie, który wydawał się powodować uszkodzenia.

Pierwsze spojrzenie na sezon udostępnione przez Bravo opisuje: „Kapitan Sandy powraca na Med z nową łodzią, nową lokalizacją i zupełnie nową załogą. Z Maltą jako biurem i placem zabaw, nasi żeglarze przeżywają skomplikowane romanse, niesforni goście i łódź, która kołysze się jak nigdy dotąd”.

Premiera sezonu w Bravo odbędzie się 11 lipca.

Śledź stronę Heavy on Bravolebrities na Facebooku, aby otrzymywać najnowsze wiadomości, plotki i treści!

Zapowiedź pokazała, że ​​członkowie załogi krzyczą, że kapitan Sandy zamierza uderzyć w obiekt, a jacht mocno się przechyli

Zgodnie z opisem programu na Bravo, sezon 7 odbywa się na Malcie na nowym, 16-metrowym jachcie motorowym o nazwie Home. Dodaje: „W przeciwieństwie do poprzednich sezonów czarterowych, Sandy pracuje ze złożonym statkiem hybrydowym, dzięki czemu nawigacja jest bardziej nieprzewidywalna”.

Wygląda na to, że w tym sezonie na jachcie motorowym coś będzie bardzo nie tak, ponieważ w drugiej połowie zapowiedzi widzowie słyszą, jak kapitan Sandy mówi: „Cała załoga, cała załoga… Poczekaj”, podczas gdy włączają się alarmy. Jacht wydaje się przechylać na boki, gdy wszystko zaczyna zsuwać się ze stolików, jakby płynął na Parsifal III „Pod pokładem jachtu żaglowego”.

Jedna osoba pyta: „Czy się rozbijamy, co się dzieje?” Słychać członka obsady, mówiącego: „O mój Boże, jesteśmy tak pojebani” i jest ujęcie przechylającego się jachtu na wodzie.

Zapowiedź pokazuje również inny prawdopodobny wypadek, gdy nowy bosman Ziewa, Raygan Tyler, podaje odległość Ziewa od łodzi. Mówi, że obiekt ma 3 metry i „zbliża się”, jak dodaje ktoś inny: „To nie są 3 metry. Jeden metr, ona w to uderzy. Tyler następnie ogłasza w radiu: „Uderzymy, uderzymy, kopniemy, kopniemy do przodu”. Słyszy się, jak kapitan Yawn mówi: „Nigdy w mojej karierze nie trafiłem w nic. F***.”

Zapowiedź 7. sezonu pokazała, że ​​wśród członków ekipy będzie dużo dramatu

Oprócz problemów, z którymi zmierzy się kapitan Sandy z jachtem, zapowiedź pokazała również wiele dramatów na horyzoncie wśród w większości nowej obsady. „Aby zapewnić płynną żeglugę w tym roku, Sandy wprowadza trio nowych szefów działów”, czytamy w opisie sezonu 7, „ale kiedy zaskakujące tarcia w kuchni nasilają się między głównym gulaszem a szefem kuchni, którzy weszli na łódź jako koledzy i przyjaciele , napięcie przenika całą łódź.”

Oprócz kapitana Sandy’ego załoga zobaczy w tym roku wnętrze prowadzone przez szefową gulaszu Natashę Webb. Natalya Scudder, która żartuje z Webbem w zapowiedzi, że oboje wyglądają jak bliźniaczki, i Kyle Viljoen to inni gulasze. Dave White jest szefem kuchni w tym sezonie, a zespół talii, kierowany przez bosmana Tylera, zobaczy powrót Mzi „Zee” Dempersa jako majtka wraz z nowicjuszami Stormem Smithem i Jasonem Gaskellem.

W zapowiedzi kapitan Sandy wyjaśnia: „To mój pierwszy raz na Malcie. W tym sezonie to dla mnie nowe miejsce, nowa łódź, z nowymi szefami działów. Następnie mówi: „Wyzwanie przyjęte”. Wygląda jednak na to, że nie wszystko będzie płynnie płynąć między załogą, gdy później mówi Tylerowi: „Musisz zarządzać tym pokładem, dobrze? Nie chcę być bosmanem.

Wydaje się również, że będzie więcej niż jeden wioślarz, ponieważ istnieją pewne wskazówki między stewardessą Scudder a marynarzem Smithem. Widzowie mogą również zobaczyć, jak kilku członków obsady zastanawia się nad możliwym związkiem między szefem gulaszu Webbem a szefem kuchni Whitem, chociaż obaj zaprzeczyli temu w zapowiedzi. Może nawet wystąpić połączenie między członkiem obsady a gościem, jak jeden z członków obsady mówi w nagraniu dźwiękowym: „Nigdy wcześniej nie miałem romansów z gośćmi”.

CZYTAJ DALEJ: Fani Trash Real Housewives występują jako „Performative” z rozpaczającą matką

Więcej Heavy w Bravo TV News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button