Rozrywka

Kartka urodzinowa Tylera Perry’ego do Meghan Markle wspomniała o zmaganiach, które pokonała

Nawet jeśli spóźnił się o jeden dzień, instagramowy hołd Tylera Perry’ego z okazji 41. urodzin Meghan Markle był odpowiedni dla księżniczki. „Od kilku lat zasiadam w twoim życiu w pierwszym rzędzie. Widziałem, jak znosisz rzeczy, które złamałyby wiele osób ”- Perry napisał 5 sierpnia zdjęcie księżnej Sussex całującej rękę młodej dziewczyny podczas jej trasy koncertowej w RPA w 2019 roku. „Jestem niesamowicie dumna, widząc, jak szczęśliwi jesteście teraz ty, twój mąż i twoje dzieci. Z radością mówię, że Księżniczko Meghan z okazji urodzin”.

Chociaż nie jest jasne, kiedy i jak się poznali, wspierająca przyjaźń Meghan i księcia Harry’ego z hollywoodzkim potentatem trafiła na pierwsze strony gazet po wywiadzie Oprah Winfrey z rodziną królewską w marcu 2021 roku. Po tym, jak para opuściła Anglię i udała się na wyspę Vancouver Island w Kanadzie w styczniu 2020 r., powiedzieli, że powiedziano im „w krótkim czasie”, że ich ochrona zostanie usunięta podczas tak zwanego królewskiego wyjścia. Ponieważ to pozostawiło ich bez bezpiecznego miejsca do życia, Perry pozwolił Meghan, Harry’emu i ich synowi Archiemu Harrisonowi pozostać w swoim domu w Los Angeles. (Ich córka, Lilibet Diana, urodziła się w czerwcu 2021 roku, po tym, jak przeprowadzili się już do własnej rezydencji w Montecito w Kalifornii).

„Potrzebowaliśmy domu, a on również zaoferował swoje bezpieczeństwo, więc dało nam to trochę czasu, aby spróbować wymyślić, co zamierzamy zrobić” – powiedziała Meghan Winfrey podczas ich ujawniającego siadania.

Oczywiście plotki, że para królewska mieszkała w domu Perry’ego, były szeroko omawiane już w 2020 roku. Mimo to jego usta były zapieczętowane, gdy CBS dziś rano współprowadzący Gayle King wspomniał o nich podczas wywiadu w lipcu 2020 roku. „Przepraszam, myślę, że właśnie cię straciłem, Gayle”, zażartował podczas transmisji Perry – który później pojawił się w pierwszym podcastie rodziny królewskiej na Spotify w grudniu 2020 roku. „Przykro mi. Mamy naprawdę złe połączenie… Myślę, że straciliśmy Gayle Kinga, chłopaki.

Chociaż trio ma wspólnego przyjaciela w Winfrey, King zaprzeczył pogłoskom, że jej potentat medialny BFF zorganizował tymczasowe mieszkanie. „Oprah tego nie załatwiła” – powiedziała Rozrywka dziś wieczorem w maju 2020 r. „Harry i Meghan znają ludzi. Tyler zna ludzi. Oprah zna ludzi, ale nie nawiązała tego z Harrym i Meghan, by mieszkali w domu Tylera.

Niezależnie od tego, powiedziało źródło bliskie parze Ludzie Miesiące później Meghan i Harry byli „bardzo wdzięczni Tylerowi Perry’emu za jego dobroć”, zauważając, że twórca Madei pomógł im „w skomplikowanym okresie” w ich życiu. „Wraz z COVIDem i gdy wycofywali się z królewskich obowiązków, zapewnił im bezpieczną przystań” – dodał informator magazynu.

Podobnie jak Perry, rodzina królewska wysłała również wiadomości urodzinowe Meghan w mediach społecznościowych 4 sierpnia, pomimo zgłoszonych napięć w ciągu ostatnich kilku lat. „Życzę wszystkiego najlepszego księżnej Sussex”, Kate Middleton i Prince William opisał zdjęcie ich szwagierki biorącej udział w tegorocznych nabożeństwach Platynowego Jubileuszu. Tymczasem książę Karol i Camilla, księżna Kornwalii również udostępnił podobne zdjęcie z okazji specjalnej okazji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button