Rozrywka

Kat Graham miała 86 centów i spała na podłodze swojej mamy, kiedy została obsadzona jako Bonnie w „Pamiętnikach wampirów”

Kat Graham jest aktorką, która pojawiła się w kilku popularnych programach telewizyjnych i filmach. Jednak przed osiągnięciem sukcesu Graham walczył finansowo. W rzeczywistości tuż przed wylądowaniem znaczącej roli w Pamiętniki wampirów, Graham miała tylko 86 centów na swoje nazwisko i spała na kanapie swojej mamy.

Kariera Kat Graham

Kat Graham jest widziana w hotelu Martinez podczas 75. dorocznego festiwalu filmowego w Cannes 17 maja 2022 r. w Cannes we Francji. | Arnold Jerocki/GC Images

Graham rozpoczął pracę w branży rozrywkowej w młodym wieku.

W 1998 roku, kiedy miała 8 lat, Graham odegrała niewielką rolę w filmie Rodzicielska zasadzka. W latach nastoletnich miała niewielkie występy w popularnych programach telewizyjnych, takich jak Lizzie McGuire, Malcolm w środkuoraz OC W 2009 roku Graham zagrał również w filmie 17 Znowu.

Wielki przełom dla Graham nastąpił w 2009 roku, kiedy dostała rolę Bonnie Bennett w The Vampire Diaries CW. Graham zaczynała jako aktorka drugoplanowa, ale stała się jednym z głównych aktorów serialu. Zdobyła dwie nagrody Teen Choice Awards za swoją pracę, a także była nominowana do innych nagród.

Graham jest nie tylko aktorem, ale także pasjonuje się muzyką. Od 2010 roku wydaje własne piosenki, a niektóre z jej singli – takie jak „Put Your Graffiti on Me” i „Sometimes” – znalazły się nawet na listach przebojów US Dance. Graham wydał trzy albumy studyjne i cztery EPki.

Kat Graham miała tylko 86 centów, zanim dostała swoją przełomową rolę w „Pamiętnikach wampirów”

Graham nie zawsze był wielkim nazwiskiem w Hollywood. W rzeczywistości jako nastolatka Graham i jej matka mieli problemy finansowe, co sprawiło, że Graham chciał ciężko pracować.

Powiedziała ludziom w 2021 roku: „[When] Miałem około 13 lat, moja mama i ja byliśmy zdani na siebie, a sprawy stały się naprawdę trudne. Nie mieliśmy dużo pieniędzy i musiałem pracować ciężej, ponieważ widziałem moją mamę, która jest tak błyskotliwa, tak zaciekła, walczy.”

Zajęło Grahamowi lata, zanim w końcu wylądowała w swojej przełomowej roli w: Pamiętniki wampirów. Tuż przed tym, jak to się stało, prawie nie miała pieniędzy na swoim koncie bankowym.

„Oglądałam te reklamy L’Oréal z dziewczynami, które uważałam za po prostu niesamowite. A oni patrzyliby na ciebie martwego w obiektywie i mówiły: „Bo jesteś tego wart”” – podzieliła się. „Myślę, że kiedy zarezerwowałem Pamiętniki wampirów, spałem na podłodze mojej mamy i miałem 86 centów na imię i zobaczyłem tę reklamę i pomyślałbym, że tak, jestem tego wart, cholera, jestem tego wart. Mamusiu, jesteśmy tego warci — nawet w biedzie, mieszkając w tych gównianych mieszkaniach bez pieniędzy, a czasem bez jedzenia.

Wartość netto Kat Graham teraz

” src=”https://www.youtube.com/embed/55dkTbPyXwc?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Graham od tego czasu stworzył wielką karierę w branży rozrywkowej. Według Celebrity Net Worth wartość Grahama szacuje się na około 3 miliony dolarów.

Nadal działa i tworzy muzykę. Graham pojawił się niedawno w filmie Netflix Miłość w willi?. Na początku tego roku zagrała także w filmie Fala upałów.

W czerwcu wydała album zatytułowany Długie gorące lato. Dodatkowo Graham wydaje muzyczne NFT pod nazwą Toro Gato.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: „Pamiętniki wampirów”: Kat Graham mówi, że ona i Nina Dobrev nie chcą restartu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button