Rozrywka

Kate Beckinsale ma na sobie różowe bikini bez ramiączek i ogon syreny podczas kąpieli w słońcu

Źródło obrazu: Splashnews

Kate Beckinsale zawsze kołysze w jakimś seksownym stroju i dokładnie to zrobiła w swoim najnowszym poście na Instagramie. 49-latka opublikowała filmik, na którym ona i jej koleżanka wylegują się na leżakach, mając na sobie ogony syreny i bikini. Na filmie Kate miała na sobie jasnoróżowy top bandeau bez ramiączek z ogonem syreny, tańcząc do Cher.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Różowa góra od bikini w kolorze gumy balonowej Kate była nisko wycięte i odsłaniała duży dekolt, podczas gdy jej syreni ogon był z wysokim stanem i obcisły. Poruszyła różowym i niebieskim ogonem, tańcząc razem z Cher, a także wyposażyła ją w wysoki kucyk i duże kwadratowe okulary przeciwsłoneczne.

To nie pierwszy raz, kiedy Kate nosi to słodkie różowe bikini, kilka tygodni temu opublikowała zdjęcie kołyszące bikini bez ramiączek, gdy wylegiwała się na pływającym łabędzie w basenie. Tym razem stylizowała górę z dopasowanymi wysokimi, marszczonymi spodniami i zarzuciła włosy w niechlujny kok z przedziałkiem na środku.

Kate uwielbia seksowne kostiumy kąpielowe na Instagramie, a niedawno nosiła niebiesko-biały jednoczęściowy kostium Greggs z głębokim dekoltem w łódkę, który odsłaniał duży dekolt. Zacisnęła się w swojej drobnej talii grubym białym skórzanym paskiem i dopełniła swój wygląd białym welonem z opaski na głowę.

Kiedy Kate nie nosi strojów kąpielowych w bujanym stylu, na imprezach jest zwykle ubrana jak dziewiątka, a niedawno wyglądała oszałamiająco, gdy miała na sobie fioletowo-białą kwiecistą sukienkę Bach Mai Resort 2023 bez ramiączek z parą jasnoróżowych Valentino Garvani Tan. Pompka platformowa Go z lakierowanej skóry.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button