Rozrywka

Kate Middleton nosi żonę wampira na królewskim portrecie z księciem Williamem

Więcej informacji: Kate Middleton Kate Middleton nosi kolczyki czarnej marki w Dzień Windrush Książęta George i Louis i księżniczka Charlotte chichoczą na zdjęciu z okazji Dnia Ojca. Przerobiłam fryzurę Kate Middleton w ulubionym salonie księżnej Kate Middleton przesyła Księżną Dianę w kropki w Royal Ascot

Jedna z ulubionych sukienek Kate Middleton będzie żyć wiecznie.

Pierwszy w historii wspólny portret księcia i księżnej Cambridge został dziś odsłonięty w muzeum w Cambridge w Anglii — a księżna wybrała znajomy strój z niespodzianką dla historycznego dzieła sztuki.

Ubrana w błyszczącą zieloną sukienkę od The Vampire’s Wife (2 217 dolarów), którą wcześniej nosiła w Guinness Storehouse w marcu 2020 roku, Middleton patrzy w dal, gdy obejmuje księcia Williama na wspaniałym obrazie.

Nadała staremu dopasowaniu nowy wygląd dzięki lśniącym dodatkom, w tym ważnej pożyczce od królowej, która ma specjalny związek z Cambridge.

Według królewskiego bloga The Court Jeweller, broszka przypięta do sukienki Middleton na obrazie nosi nazwę „broszka księżnej Cambridge”.

Księżna patrzy dziś na nowy portret wiszący w Muzeum Fitzwilliam w Cambridge.Getty Images

Perłowo-diamentowy kawałek pochodzi z końca XIX wieku i księżniczki Augusty z Hesji-Kassel, która wyszła za mąż w tym czasie za księcia Cambridge, księcia Adolfa. Od tego czasu jest noszony przez pokolenia królewskich kobiet — w tym obecną księżną Cambridge.

Do swojego portretu wybrała dwa inne ważne elementy, nosząc kolczyki z pereł Collingwood księżnej Diany i bransoletkę z trzech nici z pereł, które Middleton nosił przy poprzednich okazjach.

40-letnia arystokratka dokonała kolejnego modowego oświadczenia, nosząc do swojego portretu czółenka Manolo Blahnik z kryształowymi sprzączkami (995 USD), rozsławione przez Carrie Bradshaw w „Sex and the City”, wybierając szmaragdowy odcień pasujący do jej połyskującej sukienki.

Artysta Jamie Coreth pozuje ze swoim obrazem Cambridges, który nazwał „najbardziej niezwykłym przywilejem mojego życia” w oświadczeniu.Getty Images

Dzieło, namalowane przez wielokrotnie nagradzanego artystę Jamiego Coretha, zawiśnie w Muzeum Fitzwilliam w Cambridge, a następnie przeniesie się do innych lokalizacji, w tym do londyńskiej Narodowej Galerii Portretów w 2023 roku.

Aby zobaczyć dziś specjalny nowy obraz, Middleton ponownie założyła różową, fioletową i niebieską sukienkę LK Bennett (540 dolarów), którą założyła na imprezę w 2015 roku — chociaż dokładny kolor nie jest już sprzedawany, jest teraz dostępny zarówno w kolorze niebieskim, jak i brzoskwiniowym. wersja drukowana.

Do sukienki dołożyła jasnoniebieski płaszcz i dodała na tę okazję niebiesko-szare dodatki, mając na sobie jeszcze jeden kolor jej ulubionych szpilek Emmy London „Rebecca” (415 USD) i pasującą kopertówkę (370 USD).

Księżna wyglądała ładnie w pastelach, aby zobaczyć niezwykły portret.PA Images za pośrednictwem Getty Images

Książę i księżna odwiedzają dziś wiele miejsc na terenie Cambridge, w tym Hospicjum Dziecięce Wschodniej Anglii (EACH) w ramach Tygodnia Hospicjów Dziecięcych w Wielkiej Brytanii.

Middleton — która służy jako królewska patronka KAŻDEGO — podwinęła rękawy i założyła maskę z kwiatowym nadrukiem, gdy angażowała się z dziećmi, biorąc udział w niektórych zajęciach malarskich i rozmawiając z rodzinami pacjentów.

Księżna miała rękę pomalowaną przez młodą dziewczynę, Willow Bamber, w zakładzie EACH w Milton.Getty Images

Od oglądania obrazu przedstawiającego siebie po trzymanie pędzla, Middleton miał niezły dzień.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button