Rozrywka

Kate Middleton zachwyca widzów, popijając piwo i kopiąc piłkę nożną w butach na koturnie

Książę i księżna Cambridge grali w piłkę nożną i pili piwo na torze wyścigowym Newmarket w ramach obchodów Platynowego Jubileuszu Królowej. Para królewska – Kate Middleton i książę William – wzięli udział w inauguracyjnym Dniu Hrabstwa Cambridgeshire 23 czerwca w czwartek po południu i wydawali się być w dobrym nastroju.

Kate wybrała szyfonową sukienkę midi brytyjskiej luksusowej marki LK Bennett. Projekt miał abstrakcyjny lawendowo-pomarańczowy nadruk, który idealnie pasował do kreatywnej koncepcji wycieczki. W międzyczasie William pasował do ciemnoniebieskiego garnituru i jasnoniebieskiego guzika. Tysiące ludzi zbierało pieniądze na cele charytatywne przez cały dzień obchodów, które obejmowały wyścigi, występy i ponad 100 straganów, ale Kate i książę William ukradli show. Na oczach zdumionych widzów Kate została zauważona, jak entuzjastycznie kopie piłkę do celu. Kate ostrzegła tłum, że będzie to trudne, ponieważ „nosiła koturny”, zanim go spróbowała.

CZYTAJ WIĘCEJ

TWORZENIE KRÓLA: Jak spokój i rady Kate Middleton stały się opoką księcia Williama

„On tak nie stoi”: królewski portret Kate Middleton i Williama rozczarowuje fanów

Księżna odpowiedziała chłopcu, który grał przed Kate, mówiąc: „Poradziłeś sobie lepiej niż ja” po tym, jak oddał strzał. Książę William dzielnie go wypróbował, mimo że miał na sobie granatowy garnitur i zamszowe buty.

Następnie widziano ich, jak delektowali się orzeźwiającym napojem, rozmawiając z wieloma sprzedawcami i próbując czekolady, aby zachować spokój. W wydarzeniu wzięło udział 120 wystawców z sektora prywatnego, non-profit, publicznego i non-profit w Cambridgeshire.

Kate Middleton kopie piłkę, gdy uczestniczy w Dniu Hrabstwa Cambridgeshire na torze wyścigowym Newmarket. (Zdjęcie: Paul Edwards – WPA Pool/Getty Images)

Kate zapytała kobietę trzymającą dziecko, czy może trzymać dziecko po tym, jak ją zauważyła. Matka dziecka, Marianne Provoost, która przyjechała z Holandii na wyścigi, powiedziała, że ​​księżna poprosiła o trzymanie jej dziecka, mówiąc: „Kocham dzieci”.

„Ciesz się dniem i dziećmi” — powiedział Provoost do księżnej, oddając jej czteromiesięczną córkę Norah. Dzień przed tym, jak Kate i Prince William wzięli udział w wydarzeniu, odwiedzili filię szpitala dziecięcego East Anglia’s Children’s Hospices w Milton, gdzie wzięli udział w nieuporządkowanej działalności artystycznej (EACH).

Książę William, książę Cambridge i Catherine, księżna Cambridge uczestniczą w Dniu Hrabstwa Cambridgeshire na torze wyścigowym Newmarket. (Zdjęcie: Paul Edwards – WPA Pool/Getty Images)

Jednej dziewczynie pozwolono namalować rękę, jak Kate powiedziała jej „nie wstydź się” i razem stworzyli słodkie płótno pokryte odciskami dłoni. Wśród rodzin, z którymi spotkała się para, był 12-letni chłopiec o imieniu James Hall, który cierpi na genetyczną chorobę tkanki łącznej.

Rodzina Carlin, której czteroletnia córka Libby drzemała obok nich na podłodze, powitała księcia i księżną. Po dowiedzeniu się o rzadkiej dziedzicznej chorobie Libby, jej rodzice zaproponowali, że obudzą córkę, ale „Proszę jej nie budzić” – poprosił książę.

Catherine, księżna Cambridge uczestniczy w Dniu Hrabstwa Cambridgeshire na torze wyścigowym Newmarket podczas oficjalnej wizyty w Cambridgeshire 23 czerwca 2022 r. w Cambridge w Anglii.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button