Rozrywka

Kathryn Dennis i Chleb Ravenell z „Southern Charm” nazywają to odejściem — szczegóły

W miłości i południowym uroku wszystko jest w porządku — wystarczy zapytać członka obsady Kathryn Dennis. W 2016 roku gwiazda reality show przeżyła niechlujny rozłam z tatą i byłym narzeczonym swoich dzieci, Thomasem Ravenelem. Wiele lat później przeniosła się z Hunter Price, ale ich związek był krótkotrwały.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Po rozstaniu z Hunter w 2019 roku matka dwójki dzieci wróciła na rynek. Tak było do lata 2020 roku, kiedy gwiazda reality show potwierdziła, że ​​po raz kolejny znalazła miłość. Widzowie wiedzą teraz, że tajemniczym człowiekiem, który przykuł uwagę Kathryn, jest Charleston, pochodzący z SC Chleb Ravenell.

Ale czy nadal są razem? Raporty sugerują, że Kathryn i jej ówczesny chłopak rozstali się jakiś czas temu.

Źródło: Instagram/@kathryndennis

Kathryn Dennis

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Czy Kathryn Dennis z South Charm i Chleb nadal są razem? Detale!

Streszczenie dokucza, że ​​Kathryn świętuje swoje urodziny w premierze 8 sezonu Southern Charm i pojawia się jej ówczesny chłopak, Chleb. „Kathryn urządza sobie 30. urodziny, by uczcić kolejną dekadę i czyste konto z nowym mężczyzną u boku” — czytamy w opisie odcinka.

Według jego strony LinkedIn, Chleb był wcześniej szerokim odbiorcą dla West Michigan University Broncos, gdzie uczęszczał do college’u, a obecnie pracuje jako specjalista ds. Produktu dla Apple.

Artykuł opublikowany przez People ujawnił, że Chleb i Kathryn poznali się przez wspólnego przyjaciela i jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli podczas pandemii. „Spotykają się już od kilku miesięcy”, ujawniło źródło. „Mają razem dobrą chemię. Poznał dzieci i jest z nimi dobry”.

Po sześciu miesiącach romansu oboje zamieszkali razem. Kathryn rzuciła widzom okiem na ich nowe łóżeczko w poście na Instagramie zatytułowanym: „Więc zajęliśmy nasze pierwsze miejsce razem! Niech The Home Edit i projekty typu „odklej i przyklej” się rozpoczną”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Bravo

Kathryn Dennis i Chleb Ravenell

Jednak w listopadzie 2021 roku, po ponad roku randek i trzech miesiącach po sfilmowaniu przyjęcia urodzinowego Kathryn na potrzeby serialu, raport opublikowany przez UsWeekly potwierdził ich rozstanie.

Wtajemniczony powiedział w gazecie: „Zerwała z nim i już nie mieszkają razem. Nie ma między nimi złej woli”.

Artykuł jest kontynuowany pod ogłoszeniem Kim jest teraz Kathryn Dennis z „Southern Charm”? Wyjaśniono jej status związku.

Wiele miesięcy po zerwaniu z Chlebem wszystko wskazuje na to, że Kathryn nadal jest singielką. Nie jest jasne, dlaczego Kathryn i Chleb zerwali, ale obsada drażniła się, że widzowie zobaczą ich historię miłosną (lub jej brak) w sezonie 8.

Koleżanka Kathryn, Shep Rose, drażniła się: „Będziesz musiał poczekać i zobaczyć [what happens]. To znaczy, jak bardzo boli nas to zobaczyć [breakup]Kathryn może być tak łatwopalna i tak emocjonalna”.

„Nie [know what happened] ale znamy ją i wiemy, że może sobie to utrudnić, a my nienawidzimy tego widzieć” – dodał.

Premiera 8. sezonu Southern Charm 23 czerwca o 21:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button