Rozrywka

Katie Hannaford: Mama zakłada twarze podczas wyścigu rodziców, przez przypadek błyska tłumem w wirusowym wideo

Katie Hannaford, 36-letnia matka, posadziła twarz podczas wyścigu rodziców i pokazała swoją bieliznę całemu tłumowi nauczycieli, rodziców i uczniów w środę, 15 czerwca. Zgodnie z doniesieniami, przekonała ją ośmioletnia córka Hannaforda. wziąć udział w szkolnym wyścigu imprezowym.

Film pokazuje Hannaford z Basildon w Essex, biegającą z innymi matkami, ale chwilę później traci równowagę i potyka się. Podczas gdy ona wbija się twarzą w pole, jej jasnoniebieska sukienka unosi się nad jej głową i odsłania bieliznę. Choć początkowo była upokorzona, teraz Hannaford uważa to za zabawne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Madison LeCroy z Southern Charm pokazuje cycki na IG, mówi, że czuje się „strasznie” po pijanych wybrykach

Streaker Super Bowl mówi, że została „złapana” i poturbowana przez ochronę stadionu po pokazaniu jej tyłka

„Wcale nie jestem wysportowany, ale [my daughter] błagał mnie. W końcu zgodziłem się na wyścig – wiedziałem, że będę ostatni. Po prostu potknąłem się o własne stopy – myślę, że moje ciało poruszało się po prostu za szybko dla moich nóg! Jestem tak niezdarny, że zawsze się przewracam” – powiedział właściciel firmy AGD, zgodnie z Lad Bible.

„Byłem wtedy upokorzony, ale tak właśnie jest! Błysnąłem moją bielizną, co jest oczywiście krępujące, ale po prostu musisz ją mieć. Patrząc wstecz, to zabawne – zdecydowanie najzabawniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem w życiu! ” dodał Hannaford. Udostępniła klip na swoim koncie na Facebooku i napisała: „Kiedy dzieci dostały więcej w dniu sportu, niż się spodziewały! Haha. Jeśli nie możesz się śmiać z siebie, to o co chodzi z życiem! Przepraszam dzieciaki i wszyscy, którzy to oglądają! [x3 laughing face emoji]”.

Film stał się wirusowy dzięki ponad 571 tysiącom wyświetleń samego postu Hannaforda i setkom komentarzy na temat tego zawstydzającego, ale przezabawnego incydentu. Jeden z użytkowników napisał: „Wszyscy tam byliśmy [monkey covering face emoji] dobrze, że się z tego śmiasz! X” Inny powiedział: „Dobrze, że jesteś tak dobrym sportem, jeśli chodzi o twój incydent z księżycem… jeśli nie możesz śmiać się z siebie, z kogo możesz się śmiać?” Trzeci skomentował: „Jesteś wspaniałym sportem! Cieszę się, że wszystko w porządku [smiling face emoji]”.

Czwarty odpowiedział: „Wspaniale, że próbowałeś wziąć udział i na pewno nie ma się czego wstydzić. Czuj się dumny [smiling face emoji]”. Piąte uczucie: „Uwielbiam twoje podejście do tego [two hearts emoji] to może się zdarzyć każdemu… i to jest takie zabawne, ponieważ jesteś takim sportowcem [laughing face emoji]Szósty powiedział: „Jesteś wspaniałym sportem i nauczyłeś cennej lekcji dla wszystkich dzieci, które mogą znaleźć się w pewnego rodzaju upokarzającej sytuacji. Kudoz Katie!”Zastrzeżenie: Ten artykuł zawiera uwagi zgłoszone w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych w Internecie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button