Rozrywka

Katie Price zachwyca jako druhna na ślubie siostry przed rozprawą sądową

Kate Price wyglądała jak druhna na ślubie swojej siostry Sophie pośród jej toczących się batalii prawnych.

Mamie piątki udało się spędzić trochę czasu z rodziną, gdy jej młodsza siostra Sophie zawiązała węzeł w Sussex w środę (22 czerwca).

Była modelka glamour dołączyła do swoich dzieci Harvey, Junior, Princess i Bunny w kościele All Saints w East Sussex, gdzie rodzeństwo Sophie poślubiła jej teraz męża Harry’ego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Katie Price skwierczy, pokazując wyniki ostatniej pracy z cyckami w pogrążonym topie

Katie ma stanąć w sądzie w piątek (24 czerwca), aby otrzymać wyrok po tym, jak przyznała się do złamania zakazu zbliżania się do narzeczonego jej byłego męża Kierana Haylera, Michelle Penticost.

Katie została ostrzeżona przez sędziego Stephena Mooneya z Sądu Koronnego w Lewes, że jest „zagrożona pójściem do więzienia”.

Katie Price miała na sobie granatową sukienkę na ślub swojej siostry Sophie w środę (22 czerwca) (Zdjęcie: Dan Charity / Newsgroup Newspapers Ltd)

Ale to nie powstrzymało jej przed wyruszeniem, aby uczcić wyjątkowy dzień swojej siostry – kiedy pojawiła się w cudownej granatowej sukience.

Katie została złapana, ściskając bukiet kwiatów, gdy trzymała swojego syna Harveya, który wyglądał elegancko w białej koszuli i czerwonym krawacie.

Była pewna, że ​​nie będzie przyćmiewać ówczesnej panny młodej Sophie, która miała na sobie tradycyjną białą suknię i welon ozdobiony kwiatami.

Katie połączyła ramiona ze swoim ukochanym synem Harveyem na szczególny dzień swojej siostry (Zdjęcie: Dan Charity / Newsgroup Newspapers Ltd)

Później Katie imprezowała z rodziną, świętując niedawny sukces muzyczny swojego syna Juniora, którego dzieli z byłą gwiazdą muzyki pop Peterem Andre.

16-letni raper i piosenkarz Junior zdołał w zeszłym tygodniu zadebiutować na listach przebojów swoim debiutanckim singlem Slide.

Dumna mama Katie szybko wypromowała singiel, udostępniając klip, na którym Junior i jego siostra Bunny tańczą do utworu.

Katie była otoczona przez rodzinę, gdy Sophie związała węzeł ze swoim mężem Harrym w Sussex (Zdjęcie: Dan Charity / Newsgroup Newspapers Ltd)

Napisała: „Królik @officialjunior_andre [love-heart eyes emojis] Junior Song jest teraz dostępny w wyszukiwarce na wszystkich platformach”.

Gwiazda I’m A Celeb udostępniła również klip, w którym księżniczka i jej młodsza siostra Bunny tańczą do przeboju Kanye Westa Gold-digger na weselu – z podpisem: „Moje dziewczyny [love-heart emoji]”.

Udało jej się nawet uchwycić słodki moment, który Junior wziął na parkiet ze swoim dziadkiem.

Katie była również chętna do spędzenia słodkich chwil ze swoją mamą Amy, która zmaga się ze śmiertelnym schorzeniem płuc zwanym zwłóknieniem płuc.

Amy podzieliła się słodkimi chwilami ze swoją mamą Amy, która jest nieuleczalnie chora (Zdjęcie: Dan Charity / Newsgroup Newspapers Ltd)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie i telewizji z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

U 70-latki zdiagnozowano wyniszczającą chorobę w 2017 roku, która wymagała stałego wspomagania tlenowego.

Katie była podobno zasmucona po tym, jak dowiedziała się, że jej narzeczony Carl Woods został rzekomo „zabroniony” na ślubie Sophie.

Źródło twierdziło, że Sophie chciała uniknąć jakichkolwiek dramatów po oskarżeniach Carla o groźne i obraźliwe zachowanie.

Las. który „nie przyznał się do winy” wobec stawianych mu zarzutów, teraz odrzucono jego zarzut o groźne zachowanie.

CZYTAJ DALEJ:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button