Rozrywka

Katie Price zatrzasnęła się za udostępnienie gorącego pokazu OnlyFans w dniu ślubu siostry

Katie Price spotkała się z ostrymi krytykami dotyczącymi jej ostatniego upalnego postu na Instagramie – fani twierdzą, że nie okazała „żadnego szacunku” publikując posty w dniu ślubu swojej siostry.

Była modelka pojawiła się u boku swojej rodziny, służąc jako druhna na ślubie swojej młodszej siostry Sophie w czwartek (23 czerwca).

Katie miała na sobie granatową sukienkę do ziemi, która doskonale uzupełniała jej figurę, gdy trzymała się małego bukietu kwiatów, gdy szła obok swojego syna Harveya.

Tymczasem na Instagramie gorący fragment udostępniony przez 44-letnią mamę piątki można zobaczyć rozciągnięty, gdy modelka Playboya, Hannah Elizabeth, siada na niej okrakiem i uwodzicielsko czołga się po ciele Katie.

CZYTAJ DALEJ: Bomba Love Island Charlie miała ustawione cele na 3 Islanders przed wejściem do willi

Niektórzy internauci protestowali, że klip nie nadaje się do oglądania dla jej dwóch najstarszych dzieci, 14-letniej księżniczki i 17-letniego Juniora Andre, którzy mają konta na Instagramie.

Inni powiedzieli byłej modelce glamour, żeby „zrezygnowała” i dała szansę zabłysnąć swojemu synowi Juniorowi, który właśnie rozpoczął nową karierę muzyczną.

Katie spotkała się z reakcją na jej najnowszy gorący post (zdjęcie: Katie Price) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Przesyłając rozwiązły post w dniu ślubu swojej siostry Sophie Price, gwiazda reality show napisała: „Ekskluzywna sesja z @hannahelizinsta pojawia się teraz na moim fanpage’u!”

Pod rozgrzaną do czerwoności rolką, jeden z użytkowników internetu powiedział jej: „Twój syn świętuje sukces w swojej karierze, a ty to robisz. Musi być upokorzony. Porzuć grę z miłości”.

Inny wściekł się: „Umieszczając to w dniu ślubu swojej siostry, okaż trochę szacunku”.

Trzeci dodał: „Mam nadzieję, że Junior i Princess nie zobaczą tego postu Katie”.

Podczas gdy czwarty powiedział: „Zrezygnowałbym z tego, gdybym był tobą. Nadszedł czas Juniora i jak wspaniale sobie radzi”.

Katie połączyła siły z modelką Playboy Hannah na gorącym pokazie OnlyFans (Zdjęcie: Katie Price)

Sekcja komentarzy pod gorącym postem wydawała się bardzo otwarta na debatę, a niektórzy ludzie przypominali ludziom, aby „byli mili”, wyjaśniając, że Katie i Hannah „nikomu nie krzywdzą”.

Zauważyli: „Co się stało z byciem miłym, robią swoje, nie krzywdząc nikogo, nie ma potrzeby niektórych z tych komentarzy”.

Z drugą zgodą: „Mają śmiech w modelingu w bikini, ffs uspokajają godną drużynę w komentarzach”.

Katie i jej pięcioro dzieci wzięło udział w ślubie swojej siostry Sophie w czwartek – 23 czerwca (Zdjęcie: instagram.com/katieprice)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Tymczasem młodsza siostra Katie, Sophie, lat 32, świętowała wyjątkowy dzień, poślubiając swojego nowego męża Harry’ego Brooksa.

Doniesiono, że gwiazda My Crazy Life coraz bardziej martwiła się, że grozi jej więzienie, i poprosiła swoją siostrę o przyspieszenie tego dnia, aby mogła zostać druhną – co Sophie z przyjemnością wspierała.

Źródło powiedziało The Sun: „Jest całkiem możliwe, że Katie jutro skończy w więzieniu. Ostrzeżono ją, że to bardzo duża możliwość.

„Ale wyglądała na dumną i mocną, gdy przybyli do kościoła – uśmiechała się do kamer i nie przypominała kobiety, która mogłaby mieszkać w celi za dwa dni.

„Zazwyczaj przyprowadziła ze sobą nawet ekipę filmową, więc najwyraźniej nie jest zbyt zaniepokojona”.

Katie wzięła udział w wyjątkowym dniu ze swoimi pięcioma dziećmi, Harveyem, Juniorem, Princes, Jetem i Bunnym, ale jej narzeczony Carl Woods został zakazany z powodu jego trudnego romansu z gwiazdą telewizyjną.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button