Rozrywka

Katy Perry podkreśla figurę klepsydry w zapadniętym topie i skórzanej spódnicy

Katy Perry nie jest kimś, kto unika silnego stylu, gdy wymaga tego czas, i zrobiła to właśnie dla rozpoczęcia osobistego nowego przedsięwzięcia.

WIĘCEJ: Katy Perry chce drugiego dziecka z Orlando Bloomem: „Jestem planistą”

Piosenkarka wyglądała niesamowicie na inauguracji w Los Angeles dla swojej nowej marki napojów bezalkoholowych, De Soi, decydując się na odpowiednio owocowe połączenie.

Ładowanie gracza…

WIDEO: Rzadkie spojrzenie Katy Perry na życie Daisy

Miała na sobie ciemnofioletowy top z odkrytymi ramionami z głębokim dekoltem, który ukazywał trochę skóry, dopełniając go jasnopomarańczową skórzaną spódnicą.

Cały przytulający figurę zestaw pozwolił jej wyróżnić się z tłumu, wprowadzając do glamu swobodny akcent, łącząc go z ozdobnym kokem i biżuterią.

WIĘCEJ: Katy Perry dzieli się uroczymi zdjęciami przedstawiającymi kronikę życia z Orlando Bloomem i córką Daisy

„W zeszłym tygodniu ~ w końcu ~ świętowaliśmy premierę De Soi z naszymi przyjaciółmi w Heimat w Los Angeles. Drinki były pijane, gryzione kęsy, tosty tosty i… jeden z naszych gości miał na sobie sukienkę Champignon Dreams. najlepszy” – napisała wraz z filmem utrwalającym to wydarzenie.

Jej fani zareagowali mnóstwem emotikonów serca i płomieni, a jeden z nich napisał: „Tak fajnie! Twoje wydarzenie wyglądało marzycielsko! Gratulacje!”

Katy wybrała jasną kombinację na premierę De Soi

Inny powiedział: „Hej królowo, wyglądasz tak dobrze”, a trzeci dodał: „Wow, jesteś niesamowita”, a czwarty komentuje: „Jesteś bardzo pomocna”.

Katy mówiła o marce w komunikacie prasowym, mówiąc: „De Soi jest Francuzem i oznacza przyjemność z powściągliwością.

WIĘCEJ: Wszystko, co wiemy o związku Katy Perry z Mirandą Kerr i jej syna z Orlando Bloom

WIĘCEJ: Katy Perry opowiada o trudnym procesie twórczym stojącym za jej kapryśnym wyglądem

„Jeśli jesteś matriarchą, jak wielu z nas, to delikatna równowaga żongluje wszystkimi wirującymi talerzami. Fajnie jest mieć alternatywę od czasu do czasu, szczególnie od poniedziałku do czwartku, która wciąż może dać nam zmysłową, eleganckie, wyrafinowane, czasem złożone, doświadczenie.”

Kontynuowała: „Wspaniale jest mieć tu wszystkich, eksplorujących tę zupełnie nową kategorię, w której jesteśmy w czołówce i chętnie się rozwijamy”.

Premiera w LA była wyjątkowa dla piosenkarza

Twórca hitów z Dark Horse nawet podczas imprezy opowiadał o swojej córce Daisy Dove, rozmawiając z People, mówiąc im, że interesuje się baletem i „nie jest nieśmiała” przed swoimi drugimi urodzinami w tym miesiącu.

Czytaj więcej WITAJCIE! Historie z USA tutaj

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button