Rozrywka

Kawaler w Paradise Star dokucza „Dziwny” sezon 8

ABC Bachelor in Paradise obsada.

8. sezon „Bachelor in Paradise” ma zadebiutować 27 września, ale późniejszy termin premiery to nie jedyna zmiana w letnim spinoffie. Nadchodzący sezon po raz pierwszy poprowadzi Jesse Palmer, a na podstawie promocji wygląda na to, że będzie miał dla niego pracę.

Na pokładzie będzie również Wells Adams, który od 2017 roku pełni funkcję barmana w programie randkowym ABC, według IMDb. W 2021 roku Adams pełnił podwójną funkcję jako gość w serialu po nieoczekiwanym odejściu długoletniego gospodarza Chrisa Harrisona z franczyzy. Ale w tym sezonie Adams może być zadowolony, że ma tylko widok barmana.

Oto, co musisz wiedzieć:

Wells Adams powiedział, że niektórzy członkowie obsady wpadli w gniew z powodu zwrotów akcji w 8. sezonie

W wywiadzie udzielonym 18 września Weekly, Adams otworzył się o nadchodzącym sezonie, mówiąc, że ma „wszystkie rzeczy, które wszyscy kochają w raju”. Ale drażnił się też, że nie wszystkim uczestnikom się to podobało.

„Z miejsca, w którym siedziałem, uwielbiałem to” – powiedział Adams. „Teraz obsadzie nie bardzo się to podobało”.

Adams wyjaśnił, że zmiana formatu spowodowała, że ​​niektóre z rajskich gwiazd były w ramionach.

„Widzisz, że wielu członków obsady jest trochę złych na niektóre rzeczy, które rzucamy na nich w tym roku, ale to zabawny program i, wiesz, myślę, że to świadectwo, na przykład, jak bardzo ABC wierzy w pokaz.”

„Robimy dziwne rzeczy” – dodał Adams.

Mówiąc o „dziwnym”, gwiazda Bachelor Nation zauważyła, że ​​to dziwni zawodnicy zawsze wydają się znajdować miłość.

„Zawsze dziwaki się spotykają, dziwacy zawsze przyciągają do innych dziwaków” – powiedział. „To takie zabawne, bo każdy zawsze przychodzi na ten program myśląc „tak i tak byłoby świetnie” [together.]„…To nigdy nie działa w ten sposób i myślę, że to, co jest wspaniałe w serialu, to to, że nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co nadchodzi”.

Zwiastun 8 sezonu Bachelor in Paradise pokazał, jak niektórzy z uczestników krzyczą u gospodarza Jesse Palmera PlaySzokujące pierwsze spojrzenie na „Bachelor in Paradise” Sezon 8 „Bachelor in Paradise” powraca w sezonie 8 27 września! Po raz pierwszy obejrzyj najbardziej szokujący i dramatyczny sezon w powyższym zwiastunie. ➤ Subskrybuj ➤ bit.ly/BacheIorNation 🎙 Sprawdź nasze podcasty Bachelor Nation! 👉 bit.ly/BHappyHour 👉 bit.ly/BClickBait 👉 bit.ly/BTalkingItOut 📺 Oglądaj Bachelorette Australia 🇦🇺 ➤ bit.ly/BachelorAu​ 📺 Oglądaj wieczór panieński Michelle…2022-09-01T18:53:22Z

W oparciu o zwiastun „Bachelor in Paradise” nowy sezon będzie zawierał łzy i zdrady — nic nowego. Ale w pewnym momencie widziano grupę zdenerwowanych uczestniczek wychodzących z meksykańskiego kurortu, w którym kręcono serial. Grupa wydała później pieśń „F*** you Jesse Palmer”.

Jak zwykle, „Kawaler w raju” będzie miał rotacyjną obsadę przez cały sezon. Według TV Guide, początkowa obsada to: Romeo Alexander, Michael Allio, Justin Glaze, Hunter Haag, Brandon Jones, Logan Palmer, Jacob Rapini, Andrew Spencer, Shanae Ankney, Jill Chin, Brittany Galvin, Sierra Jackson, Hailey Malles , Kira Mengistu, Lace Morris, Genevieve Parisi, Serene Russell Andre, Teddi Wright i Casey Woods.

Andrew Spencer, który był ulubieńcem fanów w sezonie „The Bachelorette” Katie Thurston, powiedział People, że nie jest przygotowany na to, czego doświadczył, szukając miłości w Meksyku.

„Nie sądzę, żebym spodziewała się czegokolwiek z tego, co się wydarzyło”, powiedziała gwiazda „Bachelor in Paradise”. „Po prostu, to jest tak różne od „Kawaler” [and] „Panielski”.

CZYTAJ DALEJ: Sean Lowe i Catherine Giudici rzucają okiem na ich nowy dom

Więcej Ciężkie na The Bachelor News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button