Rozrywka

Kawalerka Tia Booth „na początku nie była podekscytowana” ciążą, wspomina, mówiąc narzeczonemu Taylorowi Mockowi

Tia Booth. Broadimage/Shutterstock

Nie jest częścią planu? Licencjat Tia Booth była zszokowana, gdy dowiedziała się, że spodziewa się pierwszego dziecka w trakcie planowania swojego ślubu, aby Taylor Mock.

Przeczytaj artykuł

„Na początku nie byłem tak podekscytowany. Strasznie wariowałem”, 30-latek Licencjat w raju ałun przypomniał podczas ostatniego odcinka podcastu „Click Bait With Bachelor Nation”. „Próbuję zaplanować ślub moich marzeń. W tym momencie nadal próbowałem wyjść za mąż w ciągu sześciu miesięcy, aby zrobić to tej jesieni. Więc po prostu nie mogłem w to uwierzyć. … Nie próbowałyśmy zajść w ciążę, ale też nie starałyśmy się bardzo nie zajść w ciążę”.

Po tym, jak doświadczyła „początkowego stresu” związanego z jej nieoczekiwanym kamieniem milowym, Booth zmienił zdanie. „Byłem podekscytowany!” powiedziała cohostom Joe Amabile oraz Natasza Parker.

Pochodząca z Arkansas ciąża ogłosiła swoją ciążę w Dzień Ojca, składając słodki hołd zmarłemu tacie i narzeczonemu. „Szczęśliwego niebiańskiego Dnia Ojca dla pierwszego mężczyzny, którego kiedykolwiek kochałam, i Szczęśliwego przyszłego Dnia Ojca dla mojej na zawsze” – napisała podpis na czarno-białym zdjęciu z sesji macierzyńskiej, która, jak powiedziała, została usunięta przez Instagram.

Przeczytaj artykuł

Booth później ponownie przesłał ujawnienie. „Nie mam pojęcia, dlaczego moje oryginalne ogłoszenie o ciąży zostało usunięte” – powiedziała w podcastie. „Opublikowałem w Dzień Ojca jako hołd dla mojego taty, ponieważ był to mój pierwszy Dzień Ojca bez niego. Mówiłem o tym, jak powitanie nowego życia podczas żałoby po innym jest tym cyklem życia. … To była tylko największa wiadomość w moim życiu, a post zniknął!”

Sezon 22 Licencjat alum zaręczył się z Mockiem w kwietniu, po tym, jak jesienią ubiegłego roku upublicznił ich romans. Rozważając swoją podróż z inżynierem, Booth ujawnił dokładny moment, w którym, jak sądzi, poczęli.

„Dziewięć dni po tym, jak się zaręczyliśmy, dowiedziałam się, że jestem w czwartym lub piątym tygodniu ciąży” – wyjaśniła. „Praktycznie byliśmy w ciąży, kiedy się zaręczyliśmy, po prostu nie wiedzieliśmy. Doskonale pamiętam, kiedy zaszliśmy w ciążę. To było 26 marca i mieliśmy iść popatrzeć, jak Razorbacks grają w koszykówkę. To było Marcowe Szaleństwo.

Booth zwróciła uwagę, że używa aplikacji do mierzenia miesiączki, która pokazuje „czerwony dzień” podczas cyklu menstruacyjnego. „Nie powinno się uprawiać seksu bez zabezpieczenia w czerwony dzień, ale tak zrobiliśmy” – dokuczała. „Byliśmy prawie czyści, ale to było to”.

Przeczytaj artykuł

Zanim dowiedziała się o swojej ciąży, była osobowość ABC powiedziała, że ​​„czuła się całkowicie normalnie”, poza „stresem związanym z planowaniem ślubu”. Przypomniała sobie jednak, że miała dziwnie konkretne sny o macierzyństwie.

„Potem przyśniło mi się, że jestem w ciąży. Potem miałem kolejny sen, w którym dowiedziałem się, że straciłem dziecko. I co za umysł – kontynuowała. „Następnego dnia napisałem do mojej przyjaciółki, mówiąc jej, że śniłem, że jestem w ciąży, a ona zapytała, czy spóźniłem się z okresem, więc kazała mi zrobić test. Zrobiłem test i był pozytywny.”

Booth wykonała cztery testy ciążowe i badanie krwi, zanim zdecydowała się podzielić wiadomością z Mockiem. „Wiedziałem, że chcę osobiście powiedzieć Taylorowi i wiedziałem, że nie będę mógł czekać, aż wyjdzie z pracy, więc poprosiłem go, żeby zjadł lunch. Jechał już z niektórymi przyjaciółmi, więc pojechaliśmy ze wszystkimi” – powiedziała.

Para ma powitać swój mały pakiet radości w grudniu. Chociaż nie znają jeszcze płci, Booth powiedziała swoim współprowadzącym, że chce uhonorować swojego zmarłego ojca w imieniu swojego dziecka, jeśli ma chłopca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button