Rozrywka

Kay Adams odchodzi z „Good Morning Football”, ale dokąd zmierza dalej?

Po sześciu latach Kay Adams ogłosiła niedawno, że odejdzie z programu 13 maja. Kay była częścią zespołu, który pierwotnie uruchomił poranny program NFL Network w 2016 roku i pojawił się zaledwie dziewięć miesięcy po tym, jak Nate Burleson opuścił program. o pracę w CBS. Ten ruch był dla wielu szokiem i sprawił, że niektórzy zastanawiali się, dlaczego Kay zdecydowała się opuścić program po sześciu latach.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Dlaczego Kay Adams opuściła „Good Morning Football”?

Chociaż Kay omawiała swój bieg z programem w czwartek, nie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się odejść. „To na pewno nostalgiczne”, powiedziała, omawiając swój występ jako jeden z gospodarzy programu. „W tym tygodniu przeszliśmy przez tak wiele studiów, tak wiele momentów i milion zmian kostiumów”.

Powiedziała, że ​​czuła się dumna z programu i omówiła, jak daleko zaszedł od czasu jego premiery.

Źródło: InstagramArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Aby dotrzeć tam, gdzie jest teraz, ten wiarygodny, cieszący się dobrą reputacją nominowany do nagrody Emmy program powinien być nagrodzonym Emmy, co jest naprawdę dużym osiągnięciem dla naszej czwórki” – powiedziała Kay.

Oczywiste jest, że Kay nie straciła miłości do sieci NFL i możliwe, że ta zmiana nadchodzi od jakiegoś czasu. W tej chwili jednak prawdopodobnie wydawało się to dość nagłą zmianą dla widzów NFL Network.

Gdzie Kay Adams idzie dalej?

Ogłaszając swoje odejście, Kay nie dała żadnych wyraźnych wskazówek, dokąd zamierza się udać w następnej kolejności, i nie opublikowano żadnych oficjalnych wiadomości o tym, jaka może być jej następna praca. W kwietniu The New York Post doniósł o plotce sugerującej, że po odejściu z Good Morning Football może udać się do transmisji czwartej nocy futbolowej w Amazon Prime Video. Kay wspomniała również podczas wywiadu dla Pat McAfee Show, że jej umowa wygasa w maju.

Kontynuacja artykułu poniżej Reklama Ostatnia wystawa Kay odbędzie się 13 maja.

Ostatni występ Kay odbędzie się w piątek, 13 maja, a na swoich kanałach w mediach społecznościowych zachęcała swoich fanów do włączenia się, aby się pożegnać. „Chciałam tylko zaprosić wszystkich jutro do oglądania naszego programu i świętowania mojego ostatniego odcinka. Moje ostatnie trzy godziny tutaj w Good Morning Football” – powiedziała.

„Naprawdę chcę, żeby to było trochę imprezowe… To było pozyskiwane. Zostało to potwierdzone i teraz możesz wypluć z siebie słowa Will [Selva] że to mój ostatni występ.”

Mój ostatni @gmfb jest jutro! Koniec ery. Taki dumny. Tak wdzięczny. Przyjdź imprezować! pic.twitter.com/ScfExfQjHq

— Kay Adams (@heykayadams) 12 maja 2022 r. Źródło: TwitterArtykuł jest kontynuowany pod reklamą

Przed pracą w NFL Network, Kay pracował dla FanDuel i był także reporterem dla NBC Sports. Chociaż może nie mieć przed sobą określonej przyszłości, wydaje się, że jej kariera idzie w górę.

Gdziekolwiek pojawi się jako następna, wydaje się, że Kay będzie miała zwolenników, którzy będą jej towarzyszyć. Ma ponad 300 000 obserwujących na Instagramie. Może nie jest jeszcze jedną z największych nazwisk w dziennikarstwie sportowym, ale w wieku zaledwie 36 lat Kay ma mnóstwo czasu, aby stać się jeszcze bardziej ugruntowaną marką.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button