Rozrywka

Kayla Lemieux: Oburzenie po szkole broni nauczyciela trans, który podczas lekcji nosił masywne sztuczne piersi pod obcisłą koszulką

ONTARIO, KANADA: Zdjęcia kanadyjskiego nauczyciela liceum instruującego uczennice podczas zakładania masywnych protez piersi pod obcisłą koszulką wywołały poruszenie. Kayla Lemieux, która uczy technologii produkcji w Oakville Trafalgar High School w Ontario, została schwytana podczas nauczania uczniów, mając na sobie ogromne sztuczne piersi, które wystawały z jej ubrań.

REKLAMA

Po tym, jak uczniowie rzekomo zrobili zdjęcia i filmy instruktorowi, Lemieux, który rok temu rozpoczął przemianę z mężczyzny w kobietę, stał się wirusowy, co również wzbudziło kontrowersje. W odpowiedzi liceum stanęło w obronie Lemieux i napisało do oburzonych rodziców, wyjaśniając, dlaczego aprobują jej prezentację płciową, według Reduxx. Ponieważ zdjęcia stały się wirusowe, szkoła podobno spodziewa się protestów rodziców, gdy zostanie ponownie otwarta 19 września 2022 r.

REKLAMA

CZYTAJ WIĘCEJ

„To imię PSA”: Zrozpaczona mama „rozpłaka się” po tym, jak nauczycielka złośliwie wyśmiewa jej syna

Ashley McConnell: 34-letnia nauczycielka, która pocałowała ucznia w nocnym klubie, któremu pozwolono znowu uczyć

REKLAMAW oświadczeniu skierowanym do rodziców szkoła powiedziała: „Jako szkoła w ramach Okręgowej Rady Szkolnej Halton (HDSB), Oakville Trafalgar High School uznaje prawa uczniów, personelu, rodziców/opiekunów i członków społeczności do równego traktowania bez dyskryminacji ze względu na płeć tożsamości i ekspresji płciowej.Dążymy do promowania pozytywnego środowiska uczenia się w szkołach zgodnego z wartościami HDSB oraz do zapewnienia bezpiecznego i integracyjnego środowiska dla wszystkich uczniów, personelu i społeczności, niezależnie od rasy, wieku, zdolności, płci, płci tożsamość, ekspresję płciową, orientację seksualną, pochodzenie etniczne, religię, kulturę, okoliczności społeczno-ekonomiczne lub typ/rozmiar ciała”.

REKLAMAWielu użytkowników mediów społecznościowych uważało, że „alternatywna” forma ciała Lemieux jest nie do przyjęcia w środowisku szkolnym, mimo że niektórzy z nich ją popierają.

REKLAMA

Użytkownik skomentował: „To nie jest nauczyciel trans, to jest drapieżnik”.


REKLAMA


Inny powiedział: „1. nieodpowiednia sukienka na zajęcia w sklepie. Zasadą bezpieczeństwa było, długie spodnie, związane włosy i brak biżuterii 2. Zostaną porozmawiane nauczycielki z widocznymi sutkami. tak duże piersi? Wygląda na polityczną prowokację.


REKLAMA


Inny użytkownik powiedział: „Gdyby to była uczennica ubrana tak w spodenki rowerowe, obcisłe spodenki eksponujące jej sutki, zostałaby odesłana do domu zgodnie z kodeksem ubioru. Dlaczego temu nauczycielowi to uchodzi na sucho?”


REKLAMA


Rodzice zostali poinformowani przez szkołę, że podlega ona Kodeksowi Praw Człowieka Ontario, który podtrzymuje tożsamość płciową i ekspresję jako podstawowe prawa człowieka. Margo Shuttleworth, przewodnicząca HDSB, powiedziała Toronto Sun, że pracownicy rozważają „przejście przez budowanie planu bezpieczeństwa”, aby chronić bezpieczeństwo nauczyciela w Oakville Trafalgar High School, przygotowując się do ewentualnych demonstracji, gdy szkoła wznowi zajęcia w poniedziałek . „Ten nauczyciel (który uczy w sklepie) jest niezwykle skutecznym nauczycielem” – powiedział Shuttleworth. „Wszystkie dzieci naprawdę uwielbiają być w klasie”.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button