Rozrywka

Kayla Sessler podziela „mentalny wpływ” aborcji

Gwiazda MTV „Teen Mom: Young & Pregnant” Kayla Sessler podzieliła się trudną decyzją, którą podjęła po zajściu w ciążę po raz trzeci.

W listopadowym odcinku 2021 r. „Nastoletnia mama: młoda i w ciąży” Kayla Sessler powiedziała kamerom MTV: „Więc znowu jestem w ciąży. Właśnie usunięto moją wkładkę domaciczną, ponieważ odczuwałem silny niepokój. Odejście od kontroli urodzeń miało sens, a czas i nie planowałam ponownego zajścia w ciążę, zwłaszcza że mój związek z Lukiem był tak trudny”.

Wyjaśniła, że ​​aborcja była dla niej „najzdrowszym” wyborem.

„To dla mnie naprawdę trudna decyzja, ponieważ – wiesz – oczywiście mam już dwoje dzieci i aborcja zawsze była dla nich opcją i jest to coś, co brałam pod uwagę i tego nie zrobiłam” – powiedziała. „A teraz jestem tak wdzięczna, że ​​nie podjęłam tej decyzji za nich, ponieważ są moim światem. Ale naprawdę czuję, że muszę zastanowić się, co jest najlepsze dla dwójki dzieci, które już mam”.

5 lipca, przed zupełnie nowym odcinkiem „Nastoletnia mama: młoda i w ciąży”, Sessler rozmawiała z Pop Culture o swojej aborcji.

Powiedziała, „… to było dla mnie naprawdę trudne psychicznie. I [I was] zastanawiasz się w stylu: „A co, jeśli podejmę inną decyzję?”

Sessler otworzyła się również na temat nagrywania tego doświadczenia dla dużej grupy fanów i gdzie obecnie jest jej związek z Lukiem Davisem.

Oto, co musisz wiedzieć:

Sessler rozmawia o filmowaniu z MTV

Omawiając mentalny wpływ aborcji, Sessler powiedział Pop Culture: „To wszystko było dla mnie bardzo trudne, po prostu widziałem ich trójkę wchodzącą w interakcje, ponieważ po prostu myślałem: „A co, jeśli podjąłbym inną decyzję?”. i „A jeśli podjąłem złą decyzję?” i tylko mentalny wpływ i poczucie winy, które naprawdę na mnie wywarło” – powiedziała. „Więc był to zdecydowanie naprawdę, naprawdę ciężki i emocjonujący sezon”.

Sessler dodał, że wybór sfilmowania tego doświadczenia był ważny.

„Widzę, zwłaszcza teraz, że aborcja jest tak gorącym tematem, a ludzie mówią: 'Cóż, kobiety nie powinny stosować aborcji jako kontroli urodzeń’, ale nie sądzę, aby ktokolwiek używał aborcji jako kontroli urodzeń. Przejście przez to jest kompletnie traumatyczne”.

Jeśli chodzi o związek Sessler, powiedziała Pop Culture, że fani będą musieli poczekać i zobaczyć, gdzie ta dwójka jest w dzisiejszych czasach.

„Myślę, że wielu fanów będzie naprawdę zaskoczonych tym, jak zakończył się sezon w ostatnim odcinku, ale na pewno jest wiele wzlotów i upadków. Myślę, że kiedy fani pomyślą, że się zorientowali, niestety nastąpi kolejny zwrot. Więc to jest jak… emocjonalny rollercoaster, jeśli chodzi o nasz związek w tym sezonie”.

Fani spekulują o statusie związku Sesslera

Kiedy Luke powiedział swojej rodzinie o Kayli i jej byłym, była to dla niej chusta z mamą i siostrą… wiedzieli, że najpierw zdradził (i więcej niż raz), ale spodziewali się, że po prostu mu wybaczy #teenmomyp #teenmomyoungandpregnant

— Gigi Smith (@Daisy5730) 6 lipca 2022

Fani na przykład wierzą, że Sessler i jej tata Davis nie są już razem.

W odcinku „Nastoletnia mama: młoda i w ciąży” z 7 lipca Sessler powiedziała swojej przyjaciółce Annabelle: „Po aborcji sprawy ze mną i Lukiem naprawdę się pogorszyły”.

Dodała: „Technicznie jesteśmy razem, ale nie robimy niczego, co zrobiłaby para. Mieszkamy razem, ale nie jesteśmy blisko”.

Fani natychmiast skomentowali sytuację Sesslera na Twitterze.

Jeden z użytkowników napisał: „Kiedy Luke powiedział swojej rodzinie o Kayli i jej byłym, była to dla niej okładka z mamą i siostrą… wiedzieli, że najpierw oszukiwał (i więcej niż raz), ale oczekiwali, że po prostu mu wybaczy”.

Inny napisał: „Siostra Łukasza musi się zrelaksować. Próbuje walczyć z Kaylą, jakby Luke był jej mężczyzną, a nie bratem. Dziewczyna uspokój się.”

Więcej ciężkich wiadomości o nastoletniej mamie

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button