Rozrywka

Każdy Kanye West miał wołowinę przez lata: Drake, Świnka Peppa i więcej

Gdzie jest wołowina? Przez lata, Kanye West pozostał szczery w swoich opiniach — i nie boi się przeciwstawiać pesymistom.

Podczas gdy projektant Yeezy i Kaczor byli kiedyś bliskimi przyjaciółmi i współpracownikami, więź duetu szybko osłabła Pusha-T zawołał mieszkaniec Kanady na swoim singlu „Infrared” w 2018 roku, który został wyprodukowany przez West.

„Wtedy wypada pierwszy album” – wspominał Drake podczas wywiadu dla HBO Sklep w październiku 2018 r. „I, oczywiście, jest piosenka o mnie, którą wyprodukowałeś, która mówi o pisaniu? Byłem tam z tobą jako przyjaciele, którzy ci pomagali, a teraz mnie obrażasz. Więc myślę, stary, jest ciemno.

Od tego czasu para kontynuuje walkę od stóp do głów, niezależnie od tego, czy dzwonią do siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy w wersecie na jednym ze swoich utworów.

Drake twierdził nawet, że mieszkaniec Illinois ujawnił informacje o narodzinach jego syna, Adonisa, zanim oficjalnie to ogłosił.

„Mówię mu, że mam kłopoty z matką mojego syna. Odbyliśmy rozmowę”, Degrassi powiedział ałun Sklep, odnosząc się do jego ex Sophie Brussaux. „Budzę się i wszystkie te daty się skończyły… Potem następne dwa dni, nieważne, budzę się teraz na ten tekst od niego, pasywny, w stylu: „Hej, kocham cię bracie”.

Po latach milczenia w tej sprawie muzyk „Gold Digger” pozornie ponownie rozpalił swoją wołowinę po tym, jak na swoim 10. albumie zamieścił mroczne wezwanie do wykonawcy „One Dance”, DONDA, który został wydany w sierpniu 2021 roku.

Singiel „Pure Souls” Westa zawierał tekst „To musi być plan Boga / Człowieku, przysięgam, że ci chłopcy dalej grają / W takim razie musimy się zmierzyć”, który fani o orleokich myśleli, że odnosi się do złej krwi między muzycy.

Drake pozornie rzucił cień kilka tygodni później na swój Certyfikowany kochanek LP. Chociaż muzyk „Hotline Bling” nie nazwał Westa po imieniu, w swojej piosence „7am On Bridle Path” nawiązał do rapera, który jest również projektantem.

„Mówiłem ci, że celuję prosto w głowę / Nie celuję, aby zadowolić” – rapował Drake na torze. „Mogę powiedzieć, kto projektuje twoje trampki i koszulki / Niech ktoś umieści cię na Gildanie i pobawisz się moim nasieniem”.

Drake nie jest jedyną gwiazdą strzelającą do Westa. Krótko po DONDA oficjalne konto Świnki Peppy na Twitterze najwyraźniej podzieliło się podejrzaną wiadomością dla ojca czwórki dzieci — dzieli się North, Saint, Chicago i Psalm z Kim Kardashian — w wiadomości już usuniętej.

„Peppa nie musiała organizować imprez odsłuchowych na stadionie Mercedes-Benz, aby zdobyć tę .5”, pisało wówczas konto dla dziecięcego serialu telewizyjnego, obok obok zrzutów ekranu recenzji DONDA oraz Przygody Peppy: Album.

Chociaż West nigdy publicznie nie mówił o swojej tak zwanej wołowinie w serialu animowanym, skomentował kilka swoich słynnych waśni z innymi wielkimi nazwiskami w branży rozrywkowej.

Kontynuuj przewijanie, aby uzyskać więcej informacji na temat największych waśni rapera „Heartless” na przestrzeni lat:

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button