Rozrywka

Kellan Lutz przyznał się do miażdżenia we współpracy ze „Zmierzchem”

The Zmierzch seriale filmowe zdominowały na początku 2000 roku. Młodzi widzowie na całym świecie lgnęli do intensywnej fabuły i romantycznego dramatu. W czteroczęściowym serialu pojawiły się gwiazdy Roberta Pattinsona i Kristen Stewart, wspomagając kariery innych młodych aktorów, takich jak Nikki Reed, Bryce Dallas Howard i Dakota Fanning. Kellan Lutz odegrał również znaczącą rolę w Zmierzch filmy. Jako Emmett Cullen Lutz wywarł wrażenie na młodych widzach w każdym wieku, wzbudzając niezliczone sympatie. Jednak Lutz również zakochał się w jednym ze swoich Zmierzch współ-gwiazd, do których przyznał się znacznie później.

Co Kellan Lutz powiedział o tym, że zakochał się w partnerce „Zmierzchu”, Ashley Greene?

(LR) Aktorzy Nikki Reed, Kellan Lutz i Ashley Greene przyjeżdżają na premierę filmu Summit Entertainment „Saga Zmierzch: Przed świtem – część 2” w Nokia Theatre LA Live 12 listopada 2012 r. w Los Angeles w Kalifornii. (Zdjęcie: Michael Buckner/Getty Images)

Kellan Lutz zyskał na znaczeniu na początku 2000 roku po otrzymaniu ról w programach telewizyjnych, takich jak Modelowi obywatele, powrótoraz Sześć stóp pod ziemią. Wystąpił także w kilku teledyskach, w tym w teledysku Hindera do „Without You”. Jednak dopiero w 2008 roku Lutz odniósł wielki sukces jako Emmett Cullen w filmie Zmierzch. Film stał się przełomowym hitem, a Lutz pojawił się w jego sequelach.

Lutz wykuł kilka trwałych połączeń podczas pracy nad Zmierzch. I jak ujawnił swojej byłej partnerce, Ashley Greene w jej podkaście, Efekt zmierzchunawet trochę się w niej zadurzył.

Jednak, jak donosi BuzzFeed, Lutz przyznał: „Pamiętam, że szybko stała się jednym z facetów. Piękne, ale też tak łatwo dogadać się z moją grupą przyjaciół. A potem zawsze próbowali się z nią umówić lub coś w tym stylu. Greene dodał: „Myślę, że na pewno lubimy dość szybko przenieść się do przestrzeni przyjaciela, co było świetne”.

Kellan Lutz zagrał Emmetta Cullena w sadze „Zmierzch”

Emmett Cullen szybko stał się ulubieńcem fanów, częściowo dzięki naturalnemu urokowi Lutza. W filmach Emmett jest adoptowanym synem Carlisle’a i Esme Cullen, kochającej zabawę postaci, która nie boi się konfrontacji. Emmett i Bella Swan nawiązują naturalny kontakt i jest jednym z pierwszych głosujących za tym, by Bella została wampirem.

Później Lutz działał w kilku innych projektach Zmierzchw tym filmy takie jak Nieśmiertelni, Arenaoraz Czego chcą mężczyźni. Chociaż jego zauroczenie Greene’em nigdzie nie zniknęło, udał się, aby znaleźć miłość. W 2017 roku Lutz i modelka Brittany Gonzales zawiązali węzeł. Przywitali swoje pierwsze dziecko w lutym 2021 r., córeczkę o imieniu Ashtyn Lilly Lutz. Rok później, w lutym 2022 roku, para weszła na Instagram, by podzielić się, że spodziewają się kolejnego dziecka. Według Page Six, Lutz udostępnił nagranie z ujawnienia ciąży swojej żony, pisząc: „Bóg jest dobry! Dzieci są najlepsze! Kocham cię na zawsze i zawsze @brittanylynnlutz.”

Kogo Ashley Greene przedstawił w filmach „Zmierzch”?

Jeśli chodzi o Greene, który grał Alice Cullen w Zmierzch franczyza, po zapakowaniu też udało jej się znaleźć prawdziwą miłość Zmierzch. W 2013 roku zaczęła spotykać się z biznesmenem Paulem Khourym, a w lipcu 2018 roku związała się węzłem. Według magazynu People, ślub Greene i Khoury odbył się w Kalifornii, w obecności rodziny i przyjaciół, w tym takich gwiazd jak Chris Hemsworth, Robert Pattinson i Brittany Snow. W marcu 2022 Greene ujawniła, że ​​ona i Khoury spodziewają się pierwszego dziecka.

Oprócz pracy jako Alice Cullen, Greene cieszyła się płodną karierą jako modelka i występowała w programach telewizyjnych, takich jak Piekielna Kuchnia, Łotroraz amerykański.

ZWIĄZANE Z: „Zmierzch”: Wszyscy wiemy o Robercie Pattinsonie i Kristen Stewart, ale czy ktoś inny się dołączył?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button