Rozrywka

Kelly Dodd rozlewa herbatę, kto może wrócić do prawdziwych gospodyń domowych

Gwiazda OG „Real Housewives” Kelly Dodd powiedziała, że ​​Dorinda Medley i Phaedra Parks powrócą do serii Bravo, ale nie wszystkie dawne Housewives otrzymały zaproszenie. „Oto, co właśnie powiedział mi Dorinda: zapytali Tamra [Judge] z powrotem, zapytali Taylora [Armstrong] z powrotem, poprosili Fedrę [Parks] z powrotem, potencjalnie zamierzają poprosić Dorindę z powrotem, a nie poprosili Vicki [Gunvalson] z powrotem ”, powiedział Dodd podczas 4 sierpnia na żywo na Instagramie (przez Page Six).

Fani Bravo byli już zachwyceni powrotem Judge’a i Armstronga do „Real Housewives”, więc wiadomość o Parks i Medley była epicka. Źródło powiedziało Page Six: „Tamra jest zachwycona powrotem do serialu, zwłaszcza po tym, jak poczuła miłość fanów z jej występu w „Ultimate Girls Trip”. Źródło dodało: „Nie może się doczekać powrotu do miksu na „RHOC”.

Medley zagrała w „Real Housewives of New York City” i Parks w „Real Housewives of Atlanta”. Obaj wystąpili z Judge i Armstrongiem w filmie Bravo „Real Housewives Ultimate Girls Trip: Ex-Wives Club” wraz z byłą gwiazdą „RHOC” Vicki Gunvalson. Po wyemitowaniu odcinków „Ex-Wives Club”, Medley skrytykował Gunvalsona podczas czatu na Twitterze Spaces (przez People). „Zaczęła tuż przy bramie” – powiedziała dawna gwiazda „RHONY”. „Przyszła tak naprawdę, nie chcąc być tam, zanim bramy się otworzą!” Medley twierdziła, że ​​Gunvalson natychmiast zabrała się do domu. Czy jest kiedykolwiek impreza „Prawdziwe Gospodynie” bez dramatu?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button