Rozrywka

Kenia Moore ujawnia swój rozwód od Marca Daly’ego po złożeniu wniosku o rozłam w 2021 r.

Źródło: David Buchan/Shutterstock

Kenia Moore, 51, nie jest jeszcze oficjalnie singlem! The RHOA gwiazda powiedziała Andy Cohen54, że nadal jest legalnie poślubiona swojemu byłemu partnerowi, Marc Daly, po tym, jak złożyła wniosek o rozwód w maju 2021 roku. „Na razie o nic nie prosi. Po prostu stoi. Więc dopóki nie dostaniemy daty rozprawy lub nie ustalimy, to nadal będzie trwać ”- powiedział Kenia podczas pokazu.

Kenia Moore
Podczas niedzielnego zjazdu „RHOA” Kenya Moore powiedziała, że ​​jej rozwód z Markiem Dalym jest „w martwym punkcie”. (David Buchan/Shutterstock)

Ale pomimo trwającego rozwodu Kenia dała jasno do zrozumienia, że ​​jest samotna i gotowa do mieszania się! „Zdecydowanie umawiam się na randki grupowe i ludzie mnie ścigają, ale na razie nic poważnego” – powiedziała. Kenia powiedziała też Andy’emu, że jej przyjaciele próbują ją wrobić! „Ludzie zalewają mnie słowami „Hej, mój przyjaciel chce cię poznać”, faceci wyciągają rękę. Po prostu mam teraz tę energię” – dodała.

Według Radar. Kenia i Marc pobrali się 10 czerwca 2017 r. I nazwali to rozstaniem po dwóch latach małżeństwa. Ale wkrótce po pierwszym rozstaniu para pracowała nad pogodzeniem się, zanim Kenia zdecydowała, że ​​romantyczne spotkanie nie jest już w kartach. W maju 2020 roku powiedziała HollywoodLife o jej i przyszłych planach Marca. „Po prostu robię jeden krok na raz. Mamy dużo pracy do wykonania i czy nasze małżeństwo przetrwa, czy nie, tylko Bóg o tym wie”.

Kenia Moore
Kenya Moore jest członkiem obsady „RHOA” Bravo i była zdobywczynią Miss USA. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Od czasu ich drugiego rozpadu założycielka Kenya Moore Hair Care chciała na dobre zerwać ze swoim poprzednim związkiem. Podczas majowego odcinka Oglądaj, co się dzieje na żywo, powiedziała Andy’emu, że: „Czuję, że to też trwa od lat”, powiedział Moore w odniesieniu do rozwodu. Następnie dodała: „Uwolnij mnie! Uwolnij mnie!”

Marc i Kenia mają córkę, Brooklyn Daly, 3, razem. Podczas początkowej kwarantanny COVID-19 w 2020 roku zwycięzca Miss USA opowiedziała nam, jak wychowuje swojego byłego. „Poradziliśmy sobie świetnie” – powiedział Kenia. – Jest w Nowym Jorku. FaceTime z nim codziennie. Współrodzicielstwo jest niesamowite” – dodała. Ale do maja 2021 r. Sprawy wyraźnie się zmieniły, ponieważ osobowość telewizyjna poprosiła również o „wyłączną opiekę” nad córką od Marca. Następnie, w czerwcu tego samego roku, Marc również odpowiedział własną prośbą o „wspólną opiekę prawną” i nadal zauważył, że nie ma nic przeciwko temu, że Kenia ma „podstawową opiekę”. W momencie publikacji nie jest jasne, gdzie była para przerwała umowę o opiekę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button