Rozrywka

Kevin Bacon oddaje hołd partnerowi „Wstrząsów”, Fredowi Wardowi

Więcej na: kevin becon Kevin Bacon dzieli się „selfie” bez koszuli z żoną Kyrą Sedgwick Kyra Sedgwick ma koronkowe stringi ozdobione klejnotami z inicjałami męża Kevina Bacona Najlepsze zdjęcia gwiazdy tygodnia: Furry i słynny Kevin Bacon zwrócili pierścionek zaręczynowy Kyrze Sedgwick, ponieważ ona znienawidziłem to

Kevin Bacon oddał hołd swojemu partnerowi „Wstrząsy”, Fredowi Wardowi, który zmarł w niedzielę w wieku 79 lat.

„Tak smutno słyszeć o Fred Wardzie. Jeśli chodzi o walkę z podziemnymi robakami, nie mogłem prosić o lepszego partnera” – napisał na Twitterze Bacon.

„Zawsze będę pamiętać rozmowę o jego miłości do Django Reinhardta i gitary jazzowej podczas naszych długich, gorących dni na pustyni. Spoczywaj w pokoju, Fred.

Para nawiązała niezwykłą przyjaźń, grając razem w kultowym klasyku z 1990 roku.

Film opowiada o dwóch majsterkowiczach, którzy postanawiają opuścić miasto Perfection w stanie New., ale natykają się na martwe ciało przyjaciela. Wkrótce odkrywają, że dziwne podziemne stworzenia zabijają ludzi.

W wywiadzie dla Esquire w maju zeszłego roku Bacon powiedział, że „Wstrząsy” to jedyny film, który kiedykolwiek był zainteresowany zrobieniem kontynuacji.

Wstrząsający aktor Fred Ward w niedzielę w wieku 79 lat, gdy Kevin Bacon oddał hołd swojemu partnerowi. Django Reinhardta i gitary jazzowej.Getty Images

„To był jeden z moich filmów, w którym chciałem ponownie odwiedzić tę postać. W ogóle się nie oglądam” – powiedział magazynowi.

Bacon powiedział wtedy, że „nadal chciałby to zrobić”, gdyby nadarzyła się okazja.

Przedstawiciel Warda, Ron Hofmann, powiedział The Post, że przyczyna jego śmierci nie zostanie ujawniona w tym czasie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button