Aktualności

Kevin Harvick ujawnia powód eskalacji aktywności na Twitterze: „Wreszcie powiedziałem: „Eff it, skończone””

Kevin Harvick pewnego dnia spojrzy wstecz na sezon 2022 Cup Series i zapamięta go z różnych powodów. Zakończył swoją passę 65 bez wygranych wyścigów w Michigan, a następnie imponująco ją poparł, wygrywając tydzień później w Richmond. To było kilka najważniejszych wydarzeń.

Było też rozczarowanie. Harvick, który na długo przed debiutem otwarcie mówił o samochodzie Next Gen i kwestiach bezpieczeństwa, wpadł w balistykę po pierwszej rundzie playoffów w Darlington, kiedy jego samochód w niewytłumaczalny sposób zapalił się i zakończył wyścig. Od tego czasu kierowca Stewart-Haas Racing osiągnął wyższy poziom w swojej grze na Twitterze.

W miniony weekend przed nocnym wyścigiem w Bristolu mistrz Pucharu 2014 spotkał się z reporterami. Zapytano go o jego zwiększoną aktywność w mediach społecznościowych. 46-latek, jak można się było spodziewać, nie ukrył swojej odpowiedzi.

Kevin Harvick publikuje wiadomości w 2022 r.

Kevin Harvick rozmawia z mediami
Kevin Harvick rozmawia z mediami podczas Dnia Mediów Playoff NASCAR Cup Series w Charlotte Convention Center 1 września 2022 r. | Zdjęcie: Jared C. Tilton/Getty Images

Kevin Harvick nigdy nie stronił od podzielenia się swoją opinią. Zrobił to w zeszłym roku, wyrażając obawy, że kierowcy czują się tak, jakby nie byli w pętli, a urzędnicy NASCAR nie odpowiednio zajęli się kwestiami bezpieczeństwa w samochodzie Next Gen.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy doświadczony kierowca SHR nadal głośno wypowiadał się na temat nowego samochodu, szczegółowo opisując intensywniejsze efekty, jakich doświadczają kierowcy podczas wszelkiego rodzaju wypadków. Po pierwszym wyścigu play-offów, kiedy jego samochód stanął w płomieniach, 46-latek zjechał i wysadził NASCAR.

„Po prostu pozwalamy palić się samochodom. Pozwalanie ludziom zderzać się z różnymi rzeczami. Zranić się. Niczego nie naprawiamy – powiedział wściekły Harvick. „Nie, po prostu jeździmy tam i samochód się zapala. Tylko ***** części. Nie obchodzi ich to. Taniej jest tego nie naprawić.”

Harvick podnosi poziom gry na Twitterze

Kilka dni po ostrych komentarzach Harvicka, NASCAR odpowiedział i dostarczył zespołom aktualizację zasad, która pozwoliłaby im wprowadzić zmiany w samochodach, aby zapobiec przyszłemu gromadzeniu się gumy i ryzyku kolejnych pożarów.

Ta akcja, w połączeniu z wiadomością, że North Wilkesboro będzie gospodarzem wyścigu All-Star Race w 2023 roku, rozpaliła Harvicka, który w ciągu kilku godzin zamieścił na Twitterze kilkanaście komentarzy/odpowiedzi.

„Świetny tydzień na sport! Koniec z pożarami i złą lokalizacją wyścigu All Star!” Harvick napisał na Twitterze. „Teraz bądźmy agresywni i zabierzmy się do naprawy zderzeń przednich, tylnych i bocznych dla bezpieczeństwa kierowców”.

„Moim głosem na wyścig All Star jest pakiet 1000 KM i mnóstwo opon, które mamy mnóstwo czasu na zaplanowanie. #dlaczego nie”, powiedział o North Wilkesboro.

„Nie mówię, że jest szybszy niż wszyscy inni” – odpowiedział Harvick fanowi, który zapytał, czy Max Verstappen ma podkowę w dupie.

Kiedy konto na Twitterze dla SHR sugerowało, że kierowca czuje się zadziorny przy całej swojej aktywności, odpowiedział: „Jak możesz to stwierdzić?”

Wyjaśnia powód zwiększonej aktywności w mediach społecznościowych

Teraz dwa tygodnie po odejściu z Darlington, Harvick nie przestał tweetować. Oddał nawet strzał w inny sport i określony zestaw drużyn na platformie mediów społecznościowych.

W miniony weekend przed nocnym wyścigiem w Bristolu przyszły Hall of Famer odwiedził dziennikarzy i został zapytany o jego zwiększoną aktywność na Twitterze, a dokładniej o to, co ją skłoniło.

„Po prostu zmęczyłem się tym, że się tym nie dzielę” – powiedział Harvick. „Zmęczyło mnie słuchanie wszystkich innych. Po prostu miałem tego dość, szczerze. Zawsze byłem tak szczery i szczery w stosunku do ludzi, że w końcu powiedziałem tylko: „Dobrze, skończyłem”.

Jak zasugerował Harvick, zawsze dawał ci znać, co myśli. W przeszłości zwykle przybierało to formę wywiadu. Teraz przyjmuje zdecydowanie inne podejście, w którym ma kontrolę nad tym, do czego się adresuje i kiedy to robi.

W końcu bardziej aktywny Kevin Harvick na Twitterze to świetna rzecz dla fanów. Urzędnicy NASCAR mogą czuć się inaczej.

Polub Sportscasting na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zasubskrybuj nasz kanał YouTube.

POWIĄZANE: Kevin Harvick i inni kierowcy sprzeciwiają się „eksperymentowi naukowemu” NASCAR i sankcji karoserii w Martinsville, zgodnie z raportem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button