Rozrywka

Kevin Love odważnie przewiduje, jak Lebron James opuszcza Lakers

Getty LeBron James, Los Angeles Lakers

Przyszłość LeBrona Jamesa jest zawsze głównym tematem dyskusji dla fanów NBA, napędzana przez preferencje supergwiazdy do kontraktów krótkoterminowych, co pozwala mu renegocjować warunki co roku lub co dwa lata.

Na szczęście LeBron ma kontrakt z Los Angeles Lakers na sezon NBA 2022-23, po czym zostanie agentem bez ograniczeń. Jednak Lakers oceniają obecnie swoje możliwości, próbując naprawić problemy z poprzedniego sezonu, aby natychmiast powrócić do rywalizacji o mistrzostwo.

LeBron kończy kolejny fantastyczny indywidualny sezon i jest bardzo mało prawdopodobne, że jego krótkoterminowa przyszłość leży daleko od Tinseltown, ale, jak zawsze w przypadku „Króla”, jego długoterminowa przyszłość jest znacznie mroczniejsza.

„Czuję, że byłoby fajnie, gdyby była to jedna z tych rzeczy, w których byłaby to jedna gra. Tak więc, jeśli ludzie zapytają „gdzie zakończyłeś swoją karierę”, może odpowiedzieć „och, skończyłem ją w Cleveland”.

Oczywiście wiem, że chce mieć wyjście typu Kobe, gdzie zdobywa 60 punktów i robi swoje. I prawdopodobnie to zrobi. Gdzie to będzie, nikt nie wie. Ale pod koniec dnia, myślę, że wycofuję Cav, dla niego, miasta, Akron, Ohio, mam na myśli ten posąg, nie mogę się doczekać, aż się podniesie, będę tam ”, Kevin Love powiedział Taylor Rooks podczas wywiadu z Bleacher Report.

Jeśli LeBron miałby wrócić do Cavaliers, zanim kurtyna opadła w jego karierze, oznaczałoby to jego trzeci pobyt w drużynie i stworzenie opowieści kończącej się prawdopodobnie najlepszym graczem, który kiedykolwiek stanął na twardym drewnie.

LeBron był najlepszym graczem Lakersa w tym sezonie

Pomimo podrastającego wieku, LeBron był zdecydowanie najlepszym graczem Lakersów w tym sezonie, kiedy był zdrowy. W swoim 19. sezonie NBA, supergwiazda napastnika zdobywała średnio 30,3 punktu, 6,2 asyst i 8,2 zbiórki na mecz, strzelając jednocześnie 52,4% z boiska i 35,9% z trzech.

Nasze podsumowania 2021-22 MUSIAŁ zakończyć się LeBronem Jamesem, który przez dużą część sezonu był w dyskusji MVP. 👑 Prowadził #LakeShow pod względem punktów na mecz, trójek na mecz i rzutów wolnych na mecz. pic.twitter.com/0x8wDcrYtx

— Spectrum SportsNet (@SpectrumSN) 13 maja 2022 r.

Przy takich liczbach i średnio 37 minutach na mecz, trudno w najbliższym czasie sprawdzić, jak LeBron sprawdzi się w swojej karierze, zwłaszcza jeśli czuje, że wciąż jest w stanie walczyć o kolejne mistrzostwa, zanim je sprawdzi. Oczywiście chęć LeBrona do grania u boku syna jest dobrze udokumentowana, a biorąc pod uwagę jego obecną kondycję i poziom produkcji, nie ma powodu, by sądzić, że LeBron nie osiągnie ostatniego celu na swojej liście.

Mimo to Lakers w końcu będą chcieli odejść od młodości, ponieważ ich drużyna z trudem radziła sobie z liczbą starzejących się nóg w rotacji, w wyniku czego przeoczyli play-offy. I chociaż Lebron nie będzie w najbliższym czasie na bloku do krojenia, jest szansa, że ​​jego następny kontrakt nie będzie pochodził z fioletu i złota – chociaż ta szansa jest raczej niewielka.

Poszukiwanie coachingu trwa

Po rozstaniu się z Frankiem Vogelem pod koniec sezonu, Lakers przeszli gruntowne poszukiwania nowego głównego trenera, które wciąż trwają. W ostatnich tygodniach widzieliśmy niezliczone nazwiska związane z zespołem, od Phila Jacksona po bardziej realistyczną opcję Quina Snydera – gdyby odszedł ze swojej roli w Utah Jazz.

Och, i kto może zapomnieć przelotne pogłoski o Lakersach, którzy biorą na cel Brada Stevensa, prezesa Boston Celtics, Brada Stevensa, kiedy rola ta pojawiła się po raz pierwszy.

Terry Stotts, były trener Portland Trail Blazers, również udzielił wywiadu podczas koncertu i wygląda na to, że asystent Milwaukee Bucks, Darvin Ham, również wzbudził zainteresowanie Lakers.

The Lakers przeprowadzili w tym tygodniu wywiad z byłym trenerem Portland Trail Blazers, Terrym Stottsem, dotyczącym pracy trenera franczyzy, informują ESPN. Stotts awansował z Blazers w ośmiu kolejnych sezonach z rzędu, w tym dwa wyjazdy do półfinałów konferencji i miejsce w finałach konferencji.

— Adrian Wojnarowski (@wojespn) 7 maja 2022

„Wiceprezes Lakers ds. operacji koszykarskich i dyrektor generalny Rob Pelinka jasno powiedział, że zespół nie spieszy się z poszukiwaniami i że jedną z najważniejszych cech trenerskich będzie gravitas. To sugeruje trenera z doświadczeniem, ale kilku z pierwszych kandydatów, z którymi byli powiązani, to byli piłkarze, o których wiadomo, że cieszą się szacunkiem” – napisał niedawno Jovan Buha dla The Athletic.

LeBron może mieć kolejny rok na swoim kontrakcie, a następna praca trenera Lakersów może być między ponownym podpisaniem umowy z franczyzą latem lub szukaniem nowego miejsca, w którym można by zadzwonić do domu – tylko czas pokaże.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button