Rozrywka

Kevin Smith rozpoczął podcast ze swoją córką po tym, jak zachęciła go do przejścia na weganizm

Kilka lat temu filmowiec Kevin Smith zmagał się z kryzysem zdrowotnym. To sprawiło, że stał się bardziej aktywny, dzieląc się swoimi codziennymi wędrówkami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Następnie Kevin Smith radykalnie zmienił swoją dietę, przechodząc na weganizm, po otrzymaniu zachęty od swojej córki, Harley Quinn Smith. W rzeczywistości obaj postanowili nawet rozpocząć razem podcast.

Kim są Kevin Smith i jego córka Harley Quinn Smith?

Kevin Smith i Harley Quinn Smith (R) uczestniczą w AOL Build, aby porozmawiać o filmie „Yoga Hosers” w siedzibie AOL 25 sierpnia 2016 r. w Nowym Jorku. (Zdjęcie: Chance Yeh/FilmMagic)

Większość ludzi zna Smitha jako Milczącego Boba w jego View Askewniverse. Po raz pierwszy zasłynął z Urzędnicy. Po sukcesie filmu Smith wkrótce dodał Dogmat oraz Mallrats do franczyzy.

Oprócz rozszerzonego wszechświata Smith stał się znany ze swojej pasji do komiksów. Jest właścicielem sklepu z komiksami, a nawet wykorzystał to miejsce jako scenerię dla swojego show Komiksy dla mężczyzn. Co więcej, Smith podobno nazwał swoje dziecko po popularnej postaci DC Comics.

Córka Smitha, Harley Quinn Smith, również zbudowała karierę w przemyśle filmowym. Początkowo zaczęła od drobnych występów w filmach swojego taty, takich jak Jay i cichy Bob kontratakują. Później obsadził ją w swoim filmie Hosers do jogi. Harley Quinn następnie rozgałęził się z rolą w popularnej serii Okrutne lato.

Duet ojciec-córka rozpoczął wegański podcast

Po ataku serca Smith zmienił dietę. Według Vegan Food & Living jego córka zachęcała go do spróbowania weganizmu przez dwa miesiące. Doprowadziło to do nowego projektu.

Kiedy wybuchła pandemia koronawirusa (COVID-19), wielu nie miało pracy. The Smiths wspólnie uruchomili podcast zatytułowany Rzeźnia wegańska, gdzie „udzielają roślinnych odpowiedzi na pytania o weganizm”. W 2020 roku wydali 19 odcinków.

Od tego czasu Kevin Smith i Harley Quinn Smith skupili się na innych projektach. Na przykład obaj potwierdzili, że piszą coś razem. „Jesteśmy po prostu dobrymi partnerami kreatywnymi, ponieważ mamy ten sam mózg”, powiedział młodszy Smith E! Nowości w 2021 roku.

Zawał serca zmotywował Kevina Smitha do przejścia na weganizm

Strach zdrowotny Kevina Smitha nie był tylko małym zawałem serca. Jak powiedziała mu uczciwa gwiazda Świergot obserwujących w 2018 roku miał „100% blokadę” [his] Tętnica LAD (znana również jako „Wdowa Stwórca”).” Ze względu na powagę jego stanu, jego córka nie ryzykowała i narzuciła mu wegańską dietę.

„Prawda jest taka, że ​​nie dałem mojemu tacie opcji, aby nie przejść na weganizm po zawale serca” – powiedział Harley Quinn Smith E! Aktualności. „Często tłuszcze zwierzęce mogą zatykać tętnice, a więc jest to jedna z głównych przyczyn zawałów serca. Wiedząc o tym, pomyślałem: „Nigdy więcej niczego nie ryzykuję, dosłownie nie masz wyboru”.

Na szczęście obecnie Kevin Smith radzi sobie znacznie lepiej. Nadal prowadzi wiele podcastów i programów komediowych, chodzi na konwenty, a nawet stworzył nadchodzący Urzędnicy 3. Ale nadal uwielbia rozmawiać o jedzeniu — w rzeczywistości między zdjęciami z nim z fanami i promowaniem jego pracy, Smith często opowiada, jak robi jedną ze swoich ulubionych wegańskich przekąsek — hummus. Najwyraźniej wpływ jego córki utknął.

ZWIĄZANE Z: Kevin Smith nazwał 1 aktora „miażdżącym duszę” do współpracy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button