Rozrywka

Khloé Kardashian flirtuje z gospodarzem „Hot Ones” po tym, jak chwali jej spiżarnię: „To wielkie podniecenie”

Khloé Kardashian zdobyła Gorące Wyzwanie i wywiad z jej ostrymi, gorącymi skrzydłami, stał się nawet trochę zalotny, gdy gospodarz pochwalił jej imponującą spiżarnię. Kardashian zdecydowanie odczuwał ciepło z gorących sosów, ale przyznał, że dyskusja o jej spiżarni trochę ją rozgrzała i też niepokoiła.

Khloé Kardashian | Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue

Wywiad z „Hot Ones” Khloé Kardashian stał się flirtujący

Kardashian znana jest z imponującej spiżarni. Podczas niej Gorące W wywiadzie, gospodarz Sean Evans poruszył ten temat i było jasne, że jego podziw dla jej wysiłków organizacyjnych był drogą do jej serca.

Evans pogratulował Kardashian jej „nowego wymarzonego domu” i zawołał w szczególności spiżarnię.

„Muszę powiedzieć, że bez przesady jest to najbardziej zorganizowana i imponująca spiżarnia kuchenna, jaką kiedykolwiek widziałem w życiu” – powiedział. „Czy możesz nam opowiedzieć o procesie projektowania spiżarni? To jasne, że miałeś wizję.”

Kardashian uznał to pytanie za zalotne. „Nie wiem, czy ze mną flirtujesz, ale to najlepszy flirt, jaki możesz mi dać – komplement mojej spiżarni” – powiedziała.

„Jasne, cokolwiek chcesz, dostaniesz po tym, dobrze?” Kardashian zażartował.

Kardashian nazwał rozmowę w spiżarni „włącz się”

Kardashian podzielił się: „Tak, zdecydowanie mam wizję. Widzę, jak inni organizują rzeczy. Mogę mieć pomysły, a potem po prostu robię to po swojemu”.

Współzałożycielka Good American powiedziała, że ​​​​celem jest ograniczenie plastiku w przestrzeni, więc wykorzystała Lazy Susans i skoordynowała drewniane organizery, aby organizacja była estetyczna. „Byłam trochę szalona, ​​żeby wszystko pasowało do siebie i było super monochromatyczne” – przyznała.

„Ale kocham dobrze zorganizowane wszystko” – powiedział Kardashian. „Jak widać, bardzo mnie to podnieca”.

Kardashian przerwała na chwilę, próbując ustalić, czy została uderzona w skutki ostrego sosu, czy też był to temat dyskusji, który ją rozgrzał. „Nie wiem, czy to jest jak zwlekanie i robienie się coraz gorętsze, ale robi się trochę goręcej” – powiedziała. „Nie wiem, czy to ty, czy skrzydła”.

– Albo cała ta gadanina w spiżarni – ciągnęła. „Myślę, że to rozmowa w spiżarni”.

Kardashian żartował: „Kontynuuj rozmowę o organizacji, a jestem gotowy do wyjścia”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Poosha (@poosh)

Puchatek zabrał fanów do nieskazitelnej spiżarni Kardashiana

Spiżarnia Kardashian znalazła się w centrum uwagi w poście na Instagramie z marca 2022 r. na koncie Poosh jej siostry Kourtney Kardashian. Towarzyszący mu artykuł na stronie internetowej Poosh zabrał fanów do imponującej przestrzeni.

„Idealne plany na niedzielę? Reorganizacja spiżarni. Uzyskaj informacje od niesamowitej nowej konfiguracji @khloekardashian i zerknij na ekskluzywne zdjęcia pod linkiem w naszym biografii ”- zaznaczono w podpisie.

Zwiedzanie spiżarni Kardashiana pokazało, że wszystko jest doskonale zorganizowane w koordynujących koszach i przezroczystych słoikach i oczywiście wszystko było oznaczone.

POWIĄZANE: „KUWTK”: Khloé Kardashian powiedziała, że ​​czuje się przytłoczona negatywną reakcją fanów na jej związek z Tristanem Thompsonem

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button