Rozrywka

Khloe Kardashian i Tristan Thompson witają drugie dziecko przez zastępcze miesiące po rozpadzie

Khloe Kardashian i jej były Tristan Thompson powitali razem swoje drugie dziecko, małego chłopca, zgodnie z przedstawicielem gwiazdy reality show. 13 lipca ujawniono, że powracająca i odchodząca para spodziewa się syna, siedem miesięcy po ostatnim rozstaniu.

REKLAMA

„Khloe jest niesamowicie wdzięczna niezwykłemu surogatowi za tak piękne błogosławieństwo” – powiedział wtedy przedstawiciel Kardashian Page Six. „Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloe mogła skupić się na swojej rodzinie” – dodano w oświadczeniu. Według informatora, Kardashian (38 l.) i Thompson (31 l.) nie są już razem i nie rozmawiali ze sobą od czasu wspólnego wychowywania swojej 4-letniej córki True, donosi Page Six.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Romans w Grecji! Tristan Thompson zauważył kobietę MYSTERY przed drugim dzieckiem z Khloe Kardashian

Historia randek seryjnego oszusta Tristana Thompsona: Od byłych dziewczyn po rzekome romanse

REKLAMA

Gwiazda „Kardashian” powitała True w kwietniu 2018 roku, rok po tym, jak sportowiec powitał pięcioletniego syna Prince’a z byłym Jordanem Craigiem. Podczas gdy Kardashian i Thompson rozstali się w lutym 2019 r. po wielu skandalach z oszustwami z jego strony, pogodzili się w następnym roku – tylko po to, by gracz NBA znów był niewierny. Thompson przyznał się do seksu z Maralee Nichols w marcu 2021 roku w dokumentach sądowych opublikowanych dziewięć miesięcy później.

REKLAMA

„Cała jego deklaracja dotyczy tego, co mówi:„ Spałem z nią ”- powiedziała Kim Kardashian w czerwcowym odcinku rodzinnego serialu Hulu dokumentującego dramat z grudnia 2021 r., donosił wówczas Page Six. 41-letni założyciel Skims wspomniał również o ciąży Nicholsa w tym czasie, mówiąc: „Cała rzecz, która jest tak smutna, to to, że [Khloé] chce małego chłopca. „Teraz ona ma pierdolonego chłopca? Pieprzonego króla przypadkowego, z którym przesypia jedną noc? Pierdol go!”. Nichols urodziła syna o imieniu Theo w tym samym miesiącu.

REKLAMA

Kardashian głośno mówił o swoich planach, aby dać True rodzeństwa.  (Źródło: khloekardashian/Instagram)
Kardashian głośno mówił o swoich planach, aby dać True rodzeństwa. (Źródło: khloekardashian/Instagram)

Kiedy rozeszła się wiadomość, Kylie Jenner nazwała Thompsona „najgorszą osobą na świecie”, podczas gdy Kourtney Kardashian zatrzasnął swoją „niekończącą się zdradę”. Pomimo tego, że Khloe powiedziała Robinowi Robertsowi w kwietniu, że Thompson „nie jest dla niej facetem”, a teraz spotyka się z inwestorem private equity, ona i Thompson mieli syna w listopadzie 2021 r., zanim jego ostatnie wykroczenie stało się publiczne.

REKLAMA

Przed zerwaniem była para nie ukrywała swojego pragnienia, by dać True rodzeństwa. „Czuję, że nadszedł czas na kolejne dziecko” – powiedziała Khloe w odcinku „Keeping Up With the Kardashians” z lutego 2021 roku. „Myślę, że jestem gotowy, aby znowu zrobić całą ciążę”, dawny E! powiedziała wtedy gwiazda. „Ta procedura może trochę potrwać. Nie jestem pewien. „Chcę być gotowa”. Khloe ujawniła Andy’emu Cohenowi cztery miesiące później, że ich surogatka „upadła”, wyjaśniając: „To bardzo żmudny, trudny proces”.

REKLAMA

Użytkownicy Twittera kpili z byłej pary za ponowne posiadanie dziecka nawet po zerwaniu. „JAK WYGODNE. Kim i Pete „rozstają się” tak, jak Khlobacca i Tristan w trzecim trymestrze witają kolejne dziecko. Ta rodzina jest smutna! 🤣”, napisał jeden z użytkowników. Podczas gdy inny napisał: „Przestań mieć dzieci khloe! On się nie zmieni”.


REKLAMA
Jeden z użytkowników napisał: „Więc dwie osoby, które nie są razem, ogłaszają, że dziecko urodziła inna kobieta. Rozumiem!”. Inny napisał: „Lol kolejne dziecko temu mężczyźnie. Więcej alimentów”. „Możesz kupić wszystko na tym świecie… wszystko oprócz wykupu”, napisał użytkownik.

REKLAMA
REKLAMA
„Khloe, dlaczego pozwalasz mężczyznom sprawiać, że wyglądasz tak źle i zdesperowany?”, napisał użytkownik. Inny napisał: „Więc Tristan Thompson musiał oszukiwać, gdy surogatka była w ciąży z dzieckiem Khloe Kardashian. Ten człowiek naprawdę nie jest gównem”.

REKLAMA
REKLAMA


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button