Rozrywka

Khloe Kardashian i Tristan Thompson witają swoje drugie dziecko w zastępstwie: „Zachwyceni możliwością rozszerzenia swojej rodziny”

Najnowszy dodatek klanu Kardashian! Khloé Kardashian i ex Tristan Thompson przyjęli swoje drugie dziecko razem przez surogatkę, źródło potwierdza, że Nas tygodniowo.

Przeczytaj artykuł

„Zarówno dziecko, jak i matka są bardzo szczęśliwi i zdrowi”, mówi źródło Nas. „Khloé jest tak zachwycona, że ​​może powiększyć swoją rodzinę”.

Nas poinformował w lipcu, że 38-letni założyciel firmy Good American i 31-letni zawodnik NBA spodziewają się dziecka nr 2, małego chłopca. „Możemy potwierdzić, że True będzie miał rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie”, powiedział wówczas przedstawiciel osobowości Hulu. „Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogacie za tak piękne błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloe mogła skupić się na swojej rodzinie”.

Źródło ujawniono później wyłącznie Nas że pomimo ważnych wiadomości dla pary, „Khloé i Tristan nie są z powrotem razem” i „nie rozmawiali od grudnia poza sprawami współrodzicielstwa”.

Shutterstock (2)

Podczas gdy była para, która ma już 4-letnią córkę True, nazwała to rozstaniem na dobre w 2021 roku, Ciało zemsty autorski plan zostania matką nigdy się nie zachwiał.

„Dziecko zostało poczęte przez surogatkę, zanim ujawniono Khloé i opinii publicznej, że Tristan miał dziecko z kimś innym w grudniu” – wyjaśnił wtajemniczony Nasodnosząc się do skandalu Thompsona z Maralee Nichols31, który wyszedł na jaw w zeszłym roku, kiedy instruktor fitness pozwał Thompsona o alimenty, twierdząc, że jest w ciąży z jego dzieckiem.

Kardashian przez lata głośno mówiła o swoich planach powiększenia rodziny, a nawet otwarcie opowiadała o swoim pragnieniu rozpoczęcia podróży in vitro w odcinku z lutego 2021 r. Z kamerą u Kardashianów.

Przeczytaj artykuł

„Będę cię potrzebował”, powiedziała wtedy gwiazda reality show Thompsonowi. „Musimy to zgrać z twoim harmonogramem, żebym mógł zrobić embriony z moich zamrożonych jaj. … Myślę, że jestem gotowa, żeby znowu zrobić całą ciążę. Ten proces może zająć trochę czasu. Nie mam pojęcia. Chcę być przygotowany.

Ostatecznie Silny wygląda lepiej nago autorka zdecydowała się na poczęcie dziecka przez surogatkę po tym, jak dowiedziała się, że istnieje „wysokie ryzyko” potencjalnego poronienia. “[My doctor] powiedziała, że ​​będzie się czuła okropnie stawiając [an embryo] bez ostrzeżenia, że ​​najprawdopodobniej nie byłabym w stanie unieść” – powiedziała Kim Kardashian wtedy.

The Uczeń sławy ałun i była gwiazda Cleveland Cavaliers po raz pierwszy połączyli się w 2016 roku, zanim dwa lata później powitali True. Po dwóch skandalach związanych z oszustwami rozdzielili się w lutym 2019 r. Jednak dwójka na krótko pogodziła się w 2020 r. W czasie pandemii koronawirusa, ale sportowiec znów był niewierny po spotkaniu z Nicholsem (31 l.) w grudniu 2020 r.

Przeczytaj artykuł

The Khloé i Lamar gwiazda początkowo odkryła wykroczenie Thompsona, kiedy 41-letni założyciel KKW Beauty odkrył dokumenty prawne dotyczące pozwu Nicholsa o alimenty. Absolwent University of Texas potwierdził jego ojcostwo w grudniu 2021 r., a w tym samym miesiącu oboje powitali syna Theo. Pochodzący z Kanady jest także ojcem syna Prince’a, którego dzieli z byłą dziewczyną Jordana Craiga.

Ze swojej strony Khloé odeszła romantycznie od gracza Chicago Bulls. Nas potwierdziła w zeszłym miesiącu, że spotyka się z inwestorem private equity, którego tożsamość nie została jeszcze ujawniona.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button