Rozrywka

Khloé Kardashian i Tristan Thompson witają swoje drugie dziecko

Trzy tygodnie po tym, jak pojawiły się wieści, że Khloé Kardashian wkrótce powita kolejne dziecko z byłym chłopakiem Tristanem Thompsonem przez zastępcę, była para ma teraz dwoje rodziców, przedstawiciel Kardashian potwierdził Bustle. 5 sierpnia Ludzie początkowo poinformowała, że ​​38-letnia gwiazda reality show i 31-letnia koszykarz powitali chłopca, powołując się na źródło, które powiedziało, że nie wybrała jeszcze imienia. To dziecko jest drugim wnukiem KarJenner, którego imię pozostaje tajemnicą.

Chłopczyk został poczęty w listopadzie, przedstawiciel Kardashian powiedział Bustle w lipcu. Gdy ta wiadomość została ogłoszona, fani współzałożyciela Good American szybko schrupali liczby i zdali sobie sprawę, że nowe plany dla dzieci zostały wprowadzone w życie, podczas gdy Thompson miał kolejny syn w drodze — którego spłodził z Maralee Nichols, potwierdził w styczniu. Oczywiście, jak widzieli fani podczas emocjonalnego Kardashianie finał, Kardashian nie wiedział tego w tym czasie.

Rodzice – którzy już dzielą córkę 4-letnią True – nie podzielili się wiadomościami w mediach społecznościowych, ale Kardashian głośno mówiła o poszerzeniu rodziny w przeszłości. „Chcę [True] mieć rodzeństwo” napisała na Twitterze w październiku. „Jeśli to plan Boga”.

Plany macierzyństwa zastępczego zostały również szczegółowo zbadane podczas ostatniego sezonu Z kamerą u Kardashianów w 2021 r. „Obserwowanie, jak moja siostra przechodzi przez swoją podróż macierzyństwa zastępczego, wydawało się tak bezproblemowe i łatwe” – napisał Kardashian na Twitterze, odnosząc się do doświadczenia Kim witania dwójki dzieci poprzez macierzyństwo zastępcze. „Może dla niektórych osób. Moja podróż była o wiele bardziej intensywna i wyczerpująca, ale wciąż była ogromnym błogosławieństwem”.

Kardashian szczegółowo opisał część procesu podczas ostatniego zjazdu serialu później tego lata. „To ma wiele wspólnego z COVID” – powiedziała. „Miałem jeden [surrogate] i nie powiodła się — jest tak wiele testów, które muszą wykonać, i wszystkie te rzeczy. Więc wciąż jestem w tej podróży. Po prostu myślałem, że będzie to znacznie łatwiejszy proces. I to dla mnie wyzwanie”.

W tym czasie Kardashian i Thompson prowadzili związek, ale po skandalu ojcostwa Thompsona i wydarzeniach Kardashianie na koniec przyznała w programie, że „nadszedł czas, aby odejść”. Thompson zdecydowanie jest nadal w swoim życiu jako współrodzicielstwo, Ludzie zgłoszone. „Podobnie jak w przypadku True, Khloé będzie współ-rodzicielem dziecka z Tristanem” – powiedział w lipcu magazyn. „Tristan jest tatą, a Khloé chce, żeby był jak najbardziej zaangażowany. Świetnie radzi sobie z True”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button