Rozrywka

Khloe Kardashian mówi, że jest „super świadoma” zmian edycyjnych po tym, jak rodzina została oskarżona o fałszowanie sceny finałowej

Jesteś świadomy paplaniny? Khloé Kardashian podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat edycji reality TV kilka dni po tym, jak jej rodzina została oskarżona o sfałszowanie kluczowej sceny w finale sezonu Kardashianie.

Przeczytaj artykuł

Osobowość Hulu, lat 37, zadała sobie pytanie, czy filmowanie przez lata sprawiło, że stała się bardziej świadoma błędów montażowych w innych programach. „Mogę powiedzieć, kiedy jakiś dźwięk został wprowadzony, czy trzeba, jak, ponownie nagrać dźwięk, lub czy, na przykład, rozmowa telefoniczna jest sfałszowana” – wyjaśnił założyciel Good American podczas czwartkowego odcinka 23 czerwca Gorące. „I nie chodzi o to, że te rzeczy się nie zdarzały, ale czasami nie wyłapały dźwięku, a czasami mikrofony się wyłączały”.

Były Ciało zemsty Gospodarz nie wspomniał o serii swojej rodziny z imienia i nazwiska, ale zauważyła, że ​​może „zrozumieć”, dlaczego redaktorzy „mogą po prostu coś przerobić lub przejść do rzeczy”. Pochodzący z Kalifornii również powiedział gospodarzowi Sean Evans że widzi posty w mediach społecznościowych poświęcone analizowaniu rzekomych błędów ciągłości na Kardashianie.

„Może to być bardzo drobne, ale jestem naprawdę świadomy tych rzeczy i mam tendencję do zauważania wszystkich tych rzeczy”, the Z kamerą u Kardashianów ałun wyjaśnił.

Khloe Kardashian w „Kardashianach”. Hulu

Na początku tego tygodnia Kardashian-Jenners trafili na pierwsze strony gazet po tym, jak fani oskarżyli rodzinę o fałszowanie kluczowej sceny podczas finału części 1 sezonu ich serialu Hulu, który wyemitowano w zeszłym tygodniu. Kim Kardashian, Kourtney Kardashian oraz Kris Jenner zebrali się na „spotkaniu rodzinnym”, które rzekomo odbyło się pod koniec 2021 roku, ale śledczy internetowi wierzą, że faktycznie wydarzyło się to w styczniu.

Przeczytaj artykuł

„Spotkanie rodzinne zostało sfilmowane 31 stycznia na podstawie stroju Kourtney, [but] Khloé dowiedziała się na przełomie listopada i grudnia, kiedy dokumenty wyciekły, a ona uczestniczyła w Bożym Narodzeniu z rodziną” – napisał jeden z Redditorów o odcinku z 16 czerwca. „Więc spotkanie zostało zaaranżowane”.

Spotkanie miało się odbyć dzień po tym, jak 41-letnia Kim dowiedziała się, że była Tristan Thompson spłodził dziecko z Maralee Nichols. 43-letnia Kourtney mogła powtórzyć strój, ale inny użytkownik mediów społecznościowych uważa, że ​​jej manicure zdradził podstęp.

„Jej paznokcie są chromowane w odcinku” — napisał na Twitterze jeden z widzów. „W tych zdjęciach papki są one również chromowane… Jestem stylistką od paznokci i powiem ci, że chromowane wióry są takie szybkie”.

Przeczytaj artykuł

Inni fani oskarżyli rodzinę o usunięcie scen, które mogą potencjalnie wywołać kontrowersje, ale Khloé zaprzeczył tym zarzutom podczas wywiadu na FYC Fest Disneya na początku tego miesiąca.

„Osobiście nie lubię wyciągać rzeczy” Silny wygląda lepiej nago autor wyjaśnił. „Mówię: 'Tak się właśnie stało, tak to po prostu grało’. Nawet jeśli możesz nie lubić siebie w pewien sposób, możesz nie lubić swojego tonu lub czegoś, co zrobiłeś lub powiedziałeś, jest to lustro i czasami musisz wziąć te chwile, zastanowić się, nauczyć i poprawić.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button