Rozrywka

Khloe Kardashian pokazuje szczupłą sylwetkę w różowych metalicznych spodniach i obcisłym body, martwiąc się o utratę wagi

KHLOE Kardashian pokazała swoją szczupłą sylwetkę w różowych metalicznych spodniach i obcisłym kombinezonie w trosce o utratę wagi.

Podczas talk show na YouTube Hot Ones, 37-letnia Khloe szczegółowo opisała rutynę treningową, która pomogła jej utrzymać często dyskutowaną sylwetkę.

5

Khloe kołysze body od marki SKIMs siostrzanej Kim, a jej metalowe spodnie są produktem jej własnej firmy odzieżowej Good American

5

Khloe Kardashian dołączyła do gospodarza Hot Ones, Seana Evansa, aby wznieść się na skrzydłach śmierci, odpowiadając na pytania dotyczące zorganizowanej spiżarni, strachu przed wywiadami i nacisku, jaki jej marka odzieżowa Good American kładzie na uwzględnianie rozmiaru.

Hot Ones jest znany jako „program z gorącymi pytaniami i jeszcze gorętszymi skrzydłami”, a gwiazda Hulu z pewnością podgrzała atmosferę w swoim różowym zespole.

Khloe nabrała ognistych skrzydeł, mając na sobie neonową storczykową kolorystykę body Fits Everybody od 41-letniej siostry Kim Kardashian, firmy produkującej bieliznę modelującą SKIMS.

Założycielka Good American połączyła go ze spodniami jej własnej marki Good Icon Pink Metallic.

Uzupełniła swoją różową garderobę dopasowanymi metalowymi obcasami, które sprawiły, że blond bomba wyglądała jak Barbie, gdy stawiła czoła 135 600 Scovillem, które Da’Bomb miał do zaoferowania.

Podczas gdy Khloe była oszołomiona w swoim gorącym różowym stroju, niektórzy fani Kardashian zauważyli niefortunny szczegół NSFW, który był powszechny, gdy gwiazda Hulu pożerała pikantne skrzydła.

„WIELKIE PUNKTY”

Fakt, że sutki Khloe były w pełni widoczne przez cały wywiad, przebijając jej ciasny top.

Pewien beznadziejny YouTuber skomentował: „Krzycz za kluczowe uchwyty, które sprawiły, że studio było wyjątkowo zimne w tym odcinku”.

Inny rozgadany komentator napisał: „Ona porusza kilka świetnych punktów w tej dyskusji”.

„Czy było tam zimno!?” napisał zszokowany trzeci użytkownik.

REGIMENTOWANA RUTYNA

Obcisła góra i lśniące spodnie podkreślały szeroko omawianą smukłą sylwetkę Khloe, a podczas wywiadu szczegółowo opisała schemat treningu, który wykonuje, aby go zachować.

Gospodarz Sean Evans pokazał zdjęcie jej zdefiniowanych pleców i poprosił ją o ujawnienie swojego planu fitness.

E! gwiazda ujawniła: „Pracuję nad bardziej rzeźbieniem mojego ciała. Lubię mięśnie. To naprawdę wzmacniające”.

Khloe przyznała: „Nie lubię być po prostu szczupła”.

Kontynuowała: „Czuję poczucie spełnienia po moich treningach. Wiedząc, że pracuję nad częściami mojego ciała”.

Gwiazda Keeping Up With the Kardashians opisała jej rutynę, stwierdzając: „Dużo naciskamy i ciągniemy. Ale za każdym razem zaczynamy od cardio przez pięć minut”.

Dodała: „Albo będziemy robić dni całego ciała, albo skupimy się na górnej lub dolnej części brzucha. Abs zawsze są zaangażowane”.

Założyciel firmy Good American podsumował: „Dużo desek, dużo pompek. Używamy wielu ciężarów. Nic nie jest tak naprawdę kalisteniki. Po trochu wszystkiego”.

ISKRA OBAWY

Podczas gdy dopasowanie jest oklaskiwane, niektórzy fani uważają, że ogromna redukcja wagi Khloe jest powodem do niepokoju.

W weekend blondynka zabrała się do swoich Instagram Stories, aby udostępnić więcej zdjęć swojego sukcesu w odchudzaniu.

Na jednym zdjęciu gwiazda reality show pozowała w błyszczącym różowym bikini z dopasowanym zakryciem z kołnierzykiem.

Całe ciało osobowości telewizyjnej zostało odsłonięte, ukazując jej wyjątkowo płaski brzuch i rzędy żeber.

Mimo że spodnie od kostiumu kąpielowego Khloe były malutkie, prawie nie wisiały na jej chudym ciele.

Fani zabrali się do Reddit, aby wyrazić swoją troskę o matkę jednego, pośród jej złamanego serca po różnych skandalach związanych z oszustwami Tristana.

„W porządku, jestem chuda, ale ta sprawa z klatką piersiową jest niepokojąca? To nie może wydawać się zdrowe?” jeden napisał, otwierając rozmowę.

„Bardzo niezdrowe. Nienawidzę nierealistycznych i nieosiągalnych standardów, które promuje. Założę się o pieniądze, które zrobiła w Photoshopie i to przefiltrowała. Wiemy już, że to nie jest jej twarz” – trollował drugi.

Ostrzeżenie o odżywkach dla niemowląt po zbadaniu DZIESIĄTEJ śmierci niemowląt związanej z rośliną
Erika „powinna iść do WIĘZIENIA” za odmowę przekazania kolczyków o wartości 750 000 USD

Trzeci zauważył: „Jeśli ona puści… [her] majtki odpadają”.

„Pomyślałem to samo! Na przykład… Chodzi mi o pozytywne nastawienie do ciała i ćwiczenie, aby czuć się jak najlepiej i sobą, ale przychodzi moment, w którym jest to niepokojące i myślę, że nadszedł czas…” zauważył czwarty.

Khloe Kardashian miała na sobie różowy strój w internetowym talk show Hot Ones prowadzonym przez Seana Evansa

5

Khloe szczegółowo opisał swój trening podczas wywiadu w Hot Ones

5

Khloe wzbudziła zaniepokojenie niektórych fanów, ponieważ uważają, że gwiazda Kardashian wydaje się niezdrowa po utracie wagi

5

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button