Rozrywka

Khloe Kardashian pyta gospodarza „Hot Ones” Seana Evansa, czy flirtuje po tym, jak nazywa jej spiżarnię „Imponującą”

Gorące ujęcie! Khloé Kardashian przezabawnie zastanawiałem się, czy Gorące gospodarz Sean Evans „flirtował”, kiedy powiedział, jak „jest pod wrażeniem” jej superzorganizowanej kuchennej spiżarni.

Przeczytaj artykuł

„Bez hiperboli, [your kitchen pantry] najbardziej zorganizowany i imponujący, jaki kiedykolwiek widziałem w swoim życiu” – pochwalił Evans Kardashianie gwiazda, 37 lat, podczas wywiadu, który zadebiutował w czwartek, 23 czerwca. „Czy możesz nam opowiedzieć o procesie projektowania spiżarni? To jasne, że miałeś wizję.”

Kardashian wyraźnie docenił taki komentarz, rumieniąc się, zanim jeszcze doszedł do ostrzejszych sosów przy stole. „Nie wiem, czy ze mną flirtujesz, ale to najlepszy flirt, jaki możesz mi dać – komplement mojej spiżarni” – zaśmiała się gwiazda reality show. „Jasne, cokolwiek chcesz, dostaniesz po tym!”

Khloe Kardashian Grzegorz Pace/Shutterstock

Współzałożycielka Good American zauważyła, że ​​„zdecydowanie” ma „wizję” na temat tego, jak organizuje swoją przestrzeń, często czerpiąc inspirację od innych, ale zawsze czyniąc ją własną.

„Moim celem w mojej spiżarni jest to, że nie chciałam ton plastiku, więc musiałam znaleźć, na przykład, Lazy Susans, i mogłam je poplamić… gdyby były w jednym kolorze drewna, poplamiłam je na inny kolor” wyjaśnił, dodając, że mogła być „trochę szalona” w swoim procesie. „Uwielbiam dobrze zorganizowane wszystko. To bardzo mnie podnieca — jak widzisz”.

The Z kamerą u Kardashianów ałun żartobliwie flirtował: „Nie wiem czy [the sauce] ociąga się i robi się coraz gorętsza… Nie wiem, czy to ty, czy skrzydła!”

The Silny wygląda lepiej nago autor odpowiedział także na kilka innych pytań od gospodarza, stając się bardziej intymnym w miarę postępów. Zapytany, czy filmowanie z rodziną przez lata sprawiło, że była bardziej świadoma błędów montażowych w innych programach, Kardashian zauważyła, że ​​może stwierdzić, kiedy „włączono dźwięk” lub „rozmowa telefoniczna jest sfałszowana”.

– I nie żeby to się nie wydarzyło – wyjaśniła. „Ale czasami nie wyłapują dźwięku, a czasami mikrofony gasną”.

Przeczytaj artykuł

Osobowość Hulu nie wspomniała o serii jej rodziny z imienia i nazwiska, ale powiedziała, że ​​może „zrozumieć”, dlaczego niektórzy redaktorzy „mogą po prostu coś przerobić lub przejść do rzeczy”. Wyznała również, że zwraca uwagę na detektywów z mediów społecznościowych, którzy poświęcają się analizie rzekomych błędów ciągłości na Kardashianie.

Przeczytaj artykuł

Chociaż podczas wywiadu flirtowała z Evansem, Kardashian jest poza rynkiem. The Ciało zemsty absolwent, który dzieli 4-letnią True z ex Tristan Thompsonwłaśnie potwierdzono, że spotyka się z inwestorem private equity po jej zerwaniu z 31-letnim graczem NBA.

Po tym, jak Thompson była uwikłana w liczne kontrowersje związane z oszustwami — a ostatnio skandal dotyczący ojcostwa — wygląda na to, że Kardashian jest gotowa kontynuować rozmowę z tajemniczym mężczyzną, któremu przedstawiła ją siostra Kim Kardashian na przyjęciu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button