Rozrywka

Khloé Kardashian, Tristan Thompson witają małego chłopca przez zastępcę

Więcej informacji: khloe kardashian Khloé Kardashian publikuje nagranie ze swoim rozerwanym brzuchem Khloé Kardashian, który „lubi” post żartując Kris Jenner ujawnił wykorzystanie odrzutowca Taylor Swift pozuje z córką „księżniczki” Prawda przed narodzinami dziecka

Khloé Kardashian i jej były Tristan Thompson powitali razem swoje drugie dziecko, małego chłopca, przedstawicielkę gwiazdy reality show, potwierdza wyłącznie strona szósta.

13 lipca pojawiła się wiadomość, że powracająca i odchodząca para spodziewa się syna, siedem miesięcy po ostatnim rozstaniu.

„Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłemu surogatowi za tak piękne błogosławieństwo” – powiedział wówczas przedstawiciel Kardashian Page Six.

„Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloé mogła skupić się na swojej rodzinie” – podsumowano w oświadczeniu.

Ktoś z wewnątrz powiedział nam, że 38-letni Kardashian i 31-letni Thompson nie są z powrotem razem i nie rozmawiali poza współrodzicielstwem swojej 4-letniej córki, True.

Gwiazda „Kardashians” powitała True w kwietniu 2018 roku, rok po tym, jak sportowiec został ojcem pięcioletniego syna Prince’a z byłym Jordanem Craigiem.

Znowu, z powrotem para są także rodzicami córki True.MEGA

Podczas gdy Kardashian i Thompson rozstali się w lutym 2019 r. po wielu skandalach z oszustwami z jego strony, pogodzili się w następnym roku – tylko po to, by gracz NBA znów był niewierny.

Thompson przyznał się do seksu z Maralee Nichols w marcu 2021 roku w dokumentach sądowych opublikowanych dziewięć miesięcy później.

Drugie wspólne dziecko byłych zostało poczęte w listopadzie 2021 roku przed skandalem dotyczącym ojcostwa Thompsona i związanym z nim rozpadem.BACKGRID

„Cała jego deklaracja dotyczy tego, co mówi:„ Spałem z nią ”- powiedziała Kim Kardashian w czerwcowym odcinku rodzinnego serialu Hulu dokumentującego dramat z grudnia 2021 r.

41-letni założyciel Skims również zauważył w tym czasie, że Nichols była w ciąży z synem, mówiąc: „Cała rzecz, która jest taka smutna, to to, że [Khloé] chce chłopca. A teraz ta dziewczyna ma af-kingowego chłopca? Pieprzony przypadkowy król, z którym przesypia jedną noc? Pieprz go!…

Kardashian głośno mówiła o swoich planach, aby dać True rodzeństwo.khloekardashian/Instagram

Nichols urodziła syna o imieniu Theo w tym samym miesiącu.

Kylie Jenner nazwała Thompsona „najgorszą osobą na świecie”, gdy pojawiły się wiadomości, podczas gdy Kourtney Kardashian zatrzasnął swoją „niekończącą się zdradę”.

Chociaż Khloé powiedziała Robinowi Robertsowi w kwietniu, że Thompson „nie jest dla niej facetem” – a teraz spotyka się z inwestorem private equity – ona i Thompson poczęli syna w listopadzie 2021 roku, zanim jego ostatnie wykroczenie wyszło na jaw.

Przed rozstaniem była para głośno mówiła o swoich planach, aby dać True rodzeństwa.

„Czuję, że nadszedł czas, aby mieć kolejne dziecko”, powiedziała Khloé w odcinku „Keping Up With the Kardashians” z lutego 2021 roku.

„Wydaje mi się, że jestem gotowy, aby znowu zrobić całą ciążę”, były E! osobowość dodana w tym czasie. „Ten proces może zająć trochę czasu. Nie mam pojęcia. Chcę być przygotowany.

Cztery miesiące później Khloé powiedziała Andy’emu Cohenowi, że ich surogatka „upadła”, wyjaśniając: „To bardzo żmudny, trudny proces”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button