Rozrywka

Khloé Kardashian wita drugie dziecko z byłym Tristanem Thompsonem – wszystko, co wiemy

Khloé Kardashian i Tristan Thompson potwierdzili, że wkrótce po ogłoszeniu, że spodziewają się dziecka, powitali razem drugie dziecko.

WIĘCEJ: Khloe Kardashian chwali Clea Shearer z The Home Edit podczas walki z rakiem

Gwiazda reality TV podzieliła się w lipcu, że ona i jej były chłopak mają kolejne dziecko, a przedstawiciel Khloé potwierdził Page Six, że ich dziecko przybyło.

Ładowanie gracza…

WIDEO: Khloe Kardashian zaskakuje córkę True z epickim tortem urodzinowym

„Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogacie za tak piękne błogosławieństwo” – napisano w oświadczeniu, po urodzeniu chłopca.

„Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloé mogła skupić się na swojej rodzinie”, dodała również, a Ludzie potwierdzają, że imię dla ich syna nie zostało jeszcze ustalone.

WIĘCEJ: Khloe Kardashian traktuje córkę Zgodnie z epickim tortem urodzinowym z motywem kota – i wow

WITAJ! potwierdził, że gwiazda spodziewa się dziecka, z oświadczeniem swojego przedstawiciela mówiącego: „Możemy potwierdzić, że True będzie miał rodzeństwo, które zostało poczęte w listopadzie”.

Khloé i Tristan nie są z powrotem razem i od grudnia nie rozmawiają poza sprawami wspólnego rodzicielstwa, będąc rodzicami czteroletniego True.

To drugie dziecko Khloé z ex Tristan

Moment, w którym rodzina dowiedziała się o skandalu z oszustwem Tristana, został nagrany przez kamery podczas The Kardashians, a Khloe szlochała i nazywała to „podłą” sytuacją.

Kamery kręciły się, gdy Kim Kardashian zadzwoniła do swojej siostry, aby powiadomić ją o pozwie, który ujawnił, że Maralee Nichols pozwała Tristana o alimenty, a reszta rodziny natychmiast przyszła do niej po ujawnieniu dalszych szczegółów.

WIĘCEJ: Khloe Kardashian odpowiada na pogłoski, że została zbanowana na Met Gala

WIĘCEJ: Khloe Kardashian odsłania całkowicie naturalne włosy i wygląda tak inaczej

Ich nowe dziecko zostało poczęte, zanim ujawniono jego występek, a Khloé wspomniała w przeszłości, że jest gotowa na kolejne dziecko.

W odcinku Keeping Up With the Kardashians, który został wyemitowany w lutym 2021 roku, powiedziała: „Czuję, że nadszedł czas, aby mieć kolejne dziecko.

Oboje są rodzicami True

„Wydaje mi się, że jestem gotowy, aby ponownie przeprowadzić całą ciążę. Ten proces może zająć trochę czasu. Nie mam pojęcia. Chcę być przygotowany”.

Czytaj więcej WITAJCIE! Historie z USA tutaj

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button