Rozrywka

Khloé Kardashian wyjaśnia, że ​​edycja kończy się niepowodzeniem po wywołaniu „Kardashians”

Więcej informacji: khloe kardashian Khloé Kardashian zachwyca się swoją „wdzięcznością” wśród wiadomości o randkach Khloé Kardashian spotyka się z inwestorem private equity poznanym przez Kim Khloé Kardashian zaprzecza plotkom, że spotyka się z inną gwiazdą NBA „The Kardashians”, która została wystawiona na zorganizowanie spotkania rodzinnego o Tristanie Thompsonie

Khloé Kardashian opisała wspólne niepowodzenia edycji po tym, jak jej rodzinny program Hulu został wezwany do zorganizowania spotkania rodzinnego.

Kiedy gospodarz „Hot Ones”, Sean Evans, zapytał 37-letnią gwiazdę „Kardashians”, czy ma oko do wpadki montażowej, potwierdziła, że ​​„ma tendencję do zauważania takich rzeczy”.

Absolwent „Keeping Up With the Kardashians” wyjaśnił: „Nie chodzi o to, że te rzeczy się nie wydarzyły, ale czasami nie wychwytywały dźwięku, a czasami mikrofony gasły.

„Rozumiem, że dużo [the scenes] naprawdę może być tak, jak było, ale być może będą musieli po prostu coś przerobić lub przejść do rzeczy” – kontynuowała. „Naprawdę zdaję sobie sprawę z tych rzeczy”.

Khloé Kardashian omówiła typowe błędy montażowe w telewizji reality podczas występu w „Hot Ones”.

Najpierw ucztujemy/YouTube

Khloé Kardashian omówiła typowe błędy montażowe w telewizji reality podczas występu w „Hot Ones”.

Najpierw ucztujemy/YouTube

Ad Up Next Close Beanie Feldstein zaręczona z dziewczyną Bonnie-Chance Roberts Para świętowała swoje zaręczyny z bliską rodziną i przyjaciółmi,… 2

Wyświetl pokaz slajdów

Wstecz Dalej Udostępnij to:Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (Otwiera się w nowym oknie) Flipboard WhatsAppKliknij, aby wysłać wiadomość e-mail do znajomego (Otwiera się w nowym oknie)Kliknij, aby skopiować adres URL Reklama 23 czerwca 2022

Kardashian powiedziała 36-letniemu gospodarzowi talk show, że często widzi błędy oznaczone na „wielu stronach lub kontach fanów” – nawet jeśli błędy są „bardzo drobne”.

W zeszłym tygodniu widzowie o orlim wzroku zaapelowali do rodziny Kardashian-Jenner za sfingowanie sceny i próbę ukazania jej jako mającej miejsce wkrótce po tym, jak wyszedł na jaw skandal z oszustwami Tristana Thompsona.

Członkowie rodziny Kardashiana zostali oskarżeni o zorganizowanie rodzinnego spotkania podczas finału ich programu Hulu.

Kris Jenner, Corey Gamble, Kourtney Kardashian i Kim Kardashian zorganizowali rodzinne spotkanie podczas finału programu Hulu, aby omówić 31-letnią atletę, która spłodziła dziecko z Maralee Nichols i umawiała się z Khloé.

Jednak 43-letnia Kourtney miała dokładnie ten sam strój, fryzurę i manicure na scenie – rzekomo nakręconą w grudniu 2021 roku – jak podczas styczniowego spaceru w Malibu.

Finał „Kardashians” wyemitowany 16 czerwca HULU

Użytkownik Reddita podsumował błąd, pisząc: „Spotkanie rodzinne zostało sfilmowane 31 stycznia na podstawie stroju Kourtneya. Khloé dowiedziała się, że dokumenty wyciekły na przełomie listopada i grudnia, a ona poszła na Boże Narodzenie z rodziną, więc spotkanie zostało zaaranżowane”.

Inny zauważył, że wyjaśnia to, dlaczego członkowie rodziny wydawali się „tak pozbawieni emocji” podczas rozmowy.

„Żałuję, że nie trzymali się rzeczywistej osi czasu, zamiast mieszać ją, aby mieć dobry końcowy odcinek” – dodał Redditor. „Rób lepiej Hulu”.

W kwietniu serial podobnie trafił na pierwsze strony gazet, gdy 66-letnia Kris zadzwoniła do swoich córek, aby porozmawiać o planach zaręczynowych Travisa Barkera i Kourtney.

Chociaż propozycja miała miejsce w październiku 2021 r., telefony do matki wydają się być wykonane w następnym roku, gdy kontakty menedżera talentów przeczytały „Kimbo 2022” i „Kylie New 2022”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button