Rozrywka

Kibice dostrzegają spalonego w bramce Aston Villi, gdy „karma” widzi, jak Liverpool wyrównał chwilę później

Fani Liverpoolu określili wczesne wyrównujące bramki Joela Matipa z Aston Villą jako „karmę” po tym, jak Ollie Watkins wydawał się być na spalonym.

Watkins strzelał do bramki i był bliski zdobycia otwierającego. Ale Villa utrzymywał presję na the Reds, a chwilę później Douglas Luiz wbił piłkę w tył siatki po tym, jak piłka spadła mu pod nogi.

Jednak Villa nie mogła utrzymać przewagi zbyt długo po tym, jak Matip jako pierwszy zareagował na luźną piłkę w polu karnym Villa. A fani Liverpoolu określili tę szybką reakcję jako „karmę” na wcześniejszą decyzję.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „YESSSSSSSSSSSSSSSS Matip – to pierdolona karma baby!”

– Z pewnością mogli sprowadzić go z powrotem na spalonych Watkinsów? Piłka nie wyszła z gry przed ich bramką. Ten mecz jest trochę szorstki. Dzięki Bogu za wielkiego Joela Matipa – dodał inny.

Trzeci dodał: „Watkins był na spalonym, aby rozpocząć grę, a następnie Matip został całkowicie wyeliminowany przez spadającego gracza Villi. Sądzę, że sprawiedliwość służyła”.

Myślałeś, że cel Villi powinien był pozostać? Daj nam znać w sekcji komentarzy

Luiz wepchnął piłkę do siatki po uratowaniu pierwszego strzału (Zdjęcie: Sky Sports)

Liverpool udał się do Villa Park w desperackiej potrzebie trzech punktów, aby utrzymać przy życiu swoje uciekające poczwórne nadzieje po utracie punktów w weekend.

Drużynę Jurgena Kloppa trzymał Tottenham, który marzy o miejscu w Lidze Mistrzów.

I pomimo przerwy 1:1 z Villą, doznali kolejnej porażki, gdy Fabinho pokuśtykał z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego w pierwszej połowie, co mogło wykluczyć go do końca sezonu.