Rozrywka

Kiedy powstał film „Bling Empire” sezon 2?

Ostrzeżenie o spoilerze: Ten artykuł zawiera spoilery dotyczące 2. sezonu Bling Empire.

Ponad rok po pierwszym olśnionym blichtrem i glamem, Bling Empire oficjalnie powraca na drugi sezon. Serial opowiada o grupie przyjaciół z Azji i Ameryki Azjatów, którzy mieszkają w Los Angeles.

Podczas gdy program podkreśla bogactwo wielu członków obsady — jak ich sześciocyfrowe szaleństwo zakupowe, impreza, na której zamknięto Rodeo Drive i rozległe domy w najbardziej pożądanym kodzie pocztowym w kraju (90210) — obejmuje również ich czasami skomplikowane przyjaźnie i romantyczne relacje.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W pierwszym sezonie Kelly Mi Li zdecydowała się jeszcze raz spróbować romansu z Andrew Grayem, a Christine Chiu postanowiła nie dać Baby G rodzeństwa, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej w grupie przyjaciół, gdy zaczyna się drugi sezon.

Źródło: Netflix

Kelly Mi Li i Kim Lee na premierze drugiego sezonu „Bling Empire”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Drugi sezon przedstawia historie związane z romantycznym związkiem Kevina Kreidera i Kim Lee, rozwijającą się przyjaźń Jaime’a Xie z Anną Shay, pragnienie Christine, by powitać kolejne dziecko przez surogatkę, oraz pragnienie nowego członka Dorothy Wang, by przenieść się na Wschodnie Wybrzeże.

Debiutancki sezon nakręcony przed wybuchem pandemii COVID-19, ale kiedy nakręcono drugi sezon?

Kiedy nakręcono „Bling Empire” sezon 2?

Netflix oficjalnie odnowił Bling Empire na drugi sezon w marcu 2021 roku, czyli około dwa miesiące po premierze pierwszego sezonu. Obsada rozpoczęła zdjęcia do drugiego sezonu latem 2021 roku.

Sezon rozpoczął się imprezą w domu nowej gwiazdy Mimi Morris, która odbyła się w lipcu 2021 roku. Mimi udostępniła zdjęcie swojego męża Donalda Morrisa i jej syna Skylera z imprezy 11 lipca. Christine zauważyła, że Musiałem opuścić Tydzień Couture w Paryżu — co wydarzyło się w lipcu — wcześniej, aby dostać się na imprezę Mimi.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W późniejszym odcinku Christine omówiła roczną rocznicę śmierci swojej mamy, która miała miejsce w sierpniu 2021 roku. W przedostatnim odcinku sezonu Christine przyprowadziła swojego męża, Gabe Chiu, na wystawę/aukcję zabytkowych samochodów. świętować Dzień Ojca, który byłby w czerwcu 2021 roku.

Podczas gdy wiele wydarzeń z drugiego sezonu zostało nakręconych w okresie letnim, wydaje się, że kręcenie trwało również jesienią.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez kane lim (@kanelk_k)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W finale drugiego sezonu Kane Lim i Kelly weszli na pokaz mody House of Skye na LA Fashion Week w październiku 2021 r. Kelly podzielił się także spojrzeniem za kulisy z pokoju zwierzeń sezonu 2 w listopadzie.

Czy „Bling Empire” powróci w sezonie 3?

Choć debiutancki sezon okazał się hitem dla streamera, Netflix jeszcze nie ogłosił publicznie decyzji dotyczącej przyszłości Bling Empire.

Ponieważ fani czekają, aby dowiedzieć się, czy w przyszłości będzie więcej członków grupy przyjaciół, mogą zwrócić uwagę na listę Top 10 na Netflix. Jeśli pokaż trendy (i utrzyma miejsce) na liście w ciągu pierwszych czterech tygodni od jej wydania, prawdopodobne jest odnowienie.

W tej chwili nie jest jasne, czy fani zobaczą więcej z grupy LA, ale krążą plotki, że trwają prace nad serią spin-off.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dorothy Wang (@dorothywang)

Według raportu TMZ, gwiazda sezonu 2, Dorothy Wang, poprowadzi nowojorską edycję Bling Empire. Pod koniec drugiego sezonu Dorothy pożegnała się ze swoim padem w Los Angeles na rzecz mieszkania w Wielkim Jabłku – ale okaże się, czy kamery będą śledzić jej życie na Wschodnim Wybrzeżu.

Sezon 2 Bling Empire jest już dostępny do streamowania w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button