Aktualności

Kiedy spotkali się Dane Cook i Kelsi Taylor? Internet Slams Przepaść wiekowa pary

Ogłoszenie o zaręczynach Dane Cooka spotkało się z żarliwą krytyką i kpinami w Internecie ze względu na różnicę wieku między nim a jego nową narzeczoną.

Cook, lat 50, ogłosił swoje zaręczyny z 23-letnią Kelsi Taylor, z którą spotyka się od pięciu lat. Oboje przekazali światu swoje szczęśliwe wiadomości za pomocą słodkich postów w mediach społecznościowych, ale sekcja komentarzy dla obu była wypełniona ludźmi wyrażającymi zaniepokojenie.

Para zaczęła spotykać się, gdy Taylor miała 18 lat, a komik 45, ale istnieją różne doniesienia online dotyczące wieku Taylora, kiedy spotkali się po raz pierwszy.

Dane Cook i narzeczona Kelsi Taylor
50-letni Dane Cook ogłosił swoje zaręczyny z 23-letnią Kelsi Taylor. Ich związek został skrytykowany przez wiele osób w mediach społecznościowych.
Greg Doherty/Getty Images / Intagram @itskelsitaylor

„Miłość mojego życia jest teraz moim narzeczonym! Wszystkim, którzy przesyłają nam miłość i pozytywne notatki, bardzo to doceniamy” – napisał Cook w mediach społecznościowych, dołączając „bardzo soczyste” wideo, na którym para wygląda na szczęśliwą razem.

Wielu użytkowników mediów społecznościowych spekulowało na temat wieku Taylor, kiedy Cook spotkał ją po raz pierwszy, ale dokładny wiek nie został jeszcze potwierdzony przez żadną ze stron.

Przemawiając podczas pytań i odpowiedzi na żywo na Instagramie w sierpniu 2019 r., Cook ujawnił, jak się poznali i kiedy. „Spotkaliśmy się na wieczorze, który u mnie gospodarzem”, powiedział, „Byliśmy przyjaciółmi przez jakiś czas i wkrótce potem zakochaliśmy się jak każdy [other] a następnie uaktualniony do miłości”.

W maju 2017 r. Cook napisał na Twitterze pytanie: „Gdybyś mógł wrócić i powiedzieć swojemu 15-letniemu sobie coś, co by to było?” Sekcja komentarzy do tego wątku pozostawała nietknięta przez lata, ale we wtorek wieczorem i środę rano użytkownicy mediów społecznościowych gromadzili się, aby skomentować wątek i przesłał wiadomość, odnosząc się do jego zaręczyn z Taylorem.

Taylor potwierdziła w swoim ogłoszeniu na Instagramie, że Cook faktycznie oświadczyła się jej kilka tygodni temu. Gwiazdy takie jak Nikki Glaser, Sarah Hyland, Heather Dubrow i wielu innych pogratulowały parze ich ogłoszenia.

W innych miejscach w Internecie ludzie mniej pochlebiali o swoim związku.

„Spójrz, kto jest zaręczony z kobietą, którą zaczął widywać, gdy miała 18 lat, a on 45. Zupełnie nie dziwne” – napisała na Twitterze pisarka kulinarna i kulturalna Mariel Songy.

Koledzy komicy również zadbali o to, aby nałożyć na parę, ponieważ byli modnym tematem. „Dane Cook i jego narzeczona są zarejestrowani w Build-A-Bear” – żartował Christian Finnegan. „Nie zwracaj na mnie uwagi, po prostu robię matematykę” – napisał Gianmarco Soresi, retweetując wiadomość o ich zaręczynach z obydwoma w ich wieku.

Scenarzysta Meecham Whitson Meriweather wyraził swoje zmieszanie i troskę o Taylora. „On ma 50 lat, a ona 23. Jak kochanie, jesteś ładna, nie musisz się na to zadowolić” – napisał.

Wielu innych przyjęło poważniejsze podejście do wyrażania swojej krytyki. „Tak bardzo staram się być dla ciebie szczęśliwym, ale nie mogę pogodzić się z faktem, że ty, jako 45-latek, wykorzystałeś 18-latka”, @heyapplepie napisała bezpośrednio do Cooka, „Jak w świat, czy miałeś coś wspólnego z kimś o ponad dwie dekady młodszym od ciebie.

Tysiące użytkowników Reddita również wypowiedziało się na temat ogłoszenia szczęśliwej pary, po raz kolejny komentując różnicę wieku.

„Wow, jako nastolatka się w nim podkochiwałam, niewiele wiedziałam, że faktycznie mam z nim szansę…” napisał jeden z użytkowników. Inny wskazał, że z prawnego punktu widzenia nie ma nic złego w związku: „Chociaż 18 i 45 lat są naprawdę złe, a nawet obrzydliwe, nie jest to nielegalne”.

Według Famousbirthdays.com Taylor urodziła się 26 października 1998 roku. Jest piosenkarką i osobowością mediów społecznościowych. Cook wcześniej mówił o swoim podziwie dla zdolności Taylora jako muzyka, w tym na pierwszym zdjęciu, które opublikował razem. „Moja dziewczyna @itskelsitaylor jest jedną z moich ulubionych osób na świecie”, napisał w kwietniu 2017 r., „Jest utalentowaną piosenkarką, ale co ważniejsze, jest prawdziwą osobą. Sprawdź jej muzykę i poznaj ją. Zajdzie daleko! „

W lutym 2019 Cook pojawił się na Jimmy Kimmel Live! i odniósł się do różnicy wieku między nim a jego ówczesną dziewczyną, z którą był wtedy przez „prawie dwa lata”.

Fakt, że para była razem, jak powiedział Cook, „prawie dwa lata”, sugeruje, że spotkali się w 2017 roku. Jeśli data urodzin podana dla niej online jest poprawna, 26 października skończy 18 lat. 2016.

Newsweek skontaktował się z przedstawicielami Dane Cooka w celu uzyskania dalszych komentarzy.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button